מדריך

סקסי מאדרפאקרס

ערב סילבסטר חגיגי במיוחד באוזן בר - Hank & Cupcakes, הפאוור קאפל הישראלי-ניו יורקי, מגיעים להופעה בישראל עם האינדי-פופ המשובח שלהם

האוזן בר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 31-12-2010 23:00

תגיות: Hank & Cupcakes, האוזן בר

סקסי מאדרפאקריחצ

Hank and Cupcakes הם בעצם שגית ואריאל שרקובסקי. אחרי היכרות במהלך שירות בלהקה צבאית, אותו העבירו ברובו כחיילים ממושמעים ביום ורוקרים פרועים בלילה, הקימו את להקת מים שקטים. הכיוון אז היה רוק מתקדם מינימליסטי בעברית, משה לוי היה אמון על ההפקה, והתוצר היה בעיקרו שירי משוררים שהולחנו על ידי הזוג, עם חיבה גדולה ליונה וולך, ונטייה חזקה אל עבר כל מה שאפל וקודר. במקביל ליציאת האלבום ניגן אריאל גם עם מרסדס בנד, גבריאל בלחסן ויוני רכטר. אחרי מגורים של חצי שנה בקובה, ההארה הגיעה. שגית ואריאל החליטו  להקים הרכב חדש,  אחד כזה עם קצב מהיר, לכלוך, רעש, וכמה שיותר אנרגיה, ובמילים אחרות - מהפך ז'אנר חד משמעי וקיצוני. הכוונה הפעם הייתה לכבוש את העולם ולכן העבירו את התא המשפחתי הקטן שלהם הישר לברוקלין, עכשיו כבר תחת השם "Hank and Cupcakes ".

 

 

היום היא על התופים והשירה. הוא מלהטט על הבס והאפקטים. כבר שנתיים שהזוג הזה, גם בחיים וגם על הבמה, מרעידים את אמות הסיפים של מועדוני ההופעות במנהטן רבתי , עם הקומבינציה הכה מוצלחת של אינדי-פופ משובח, כוח נשי ומתח מיני. 

 

תגובות