מדריך

קרבות סומו

טאמה סומו (ברלין) מגיעה ארצה לסט לייב שיסגור את סיבוב ההופעות הרשמי שלה, המלווה את השקת המיקס של פנורמה בר. יפתח: Shap Sender

קאלצ'ר קלאב, תל אביב, 26-03-2010 23:30
קרבות סומותמונות - יחצ

הערב יתחיל עם הופעה חיה של שאפ שאפ הוא - שחק שפירא, אומן ישראלי שחי ומצליח בברלין כבר 7 שנים הוא מפיק טכנו ,האוס ומינימל הרצועות שלו יצאו בלייבלים הנחשבים והוותיקים Trapez.

אחרי ההופעה יעלה הרזידנט של פאקוטק - סוזנה לחימום קצר לאורחת הכבוד -

טאמה סומו התחילה לתקלט ב1993 בבר קטן בברלין הנקרא Drama שנחשב לספוט היחידי בעיר למוסיקת האוס. בנוסף, כל ליל שבת היה אפשר לראות את טאמה מאחורי העמדה בערבי גייז במועדון המיטולוגי Cafe Moskau מ1994 ובמשך 11 השנים הבאות טאמה היתה רזידנט במועדון Tresor אחד המועדונים הוותיקים והחשובים שידעה המוסיקה האלקטרונית בעולם שם טאמה התחילה לפתח את סיגנונה הייחודי מ2001 היא התחילה לתקלט ב OstGut הישן שבעתיד עבר מיקום והפך למועדון הכי מדובר בעולם Panoramabar & Berghain שבו טאמה היא אחת הרזידנטים לרוב אפשר לשמוע אותה בסטים ארוכים בימי ראשון בצהריים - בשעות שבגללם המועדון זוכה להערכה גורפת מצד המבקרים בו. לעיתים אפשר לשמוע את טאמה מנגת טכנו בקומה התחתונה של המעודון. מה שמעיד פעם נוספת על הגיוון המוסיקלי שלה. במשך 4 שעות הסט שלה, היא נמצאת במצב של כיבוי מוח ופעולת אך ורק לפי האנטואיציה. למרות שהיא ממקססת בין סיגנונות שונים: טכנו, אלקטרו ישן, האוס, דיסקו, פופ ודאבסטפ, למוסיקה תמיד יש דגש חזק על הבאס והדרייב הפוזיטיבי מה שגם מורגש בהפקות שלה ב2008 יצא לה תקליט ראשון שאותו היא הפיקה יחד עם Prosumer בלייבל Ost Gut Ton ב2009 לדואו יצא עוד תקליט ב Diamonds & Pearls ובאוקטובר 2009 יצא לה סי.די מיקס של המועדון פנורמה בר שאת סיבוב ההופעות הרשמי המוקדש להשקתו היא תסגור בארץ.

טאמה סומו בישראל, יום שישי ה-26.3, 24:00, קאלצ'ר קלאב, הארבעה 16, תל אביב

תגובות