מדריך

מה שבע?

הבלוק מארח 7 דיג'יים מוכשרים מתחום ההאוס והטכנו, לערב שיתחיל מדיפ האוס סקסי וחם ויתפתח בהדרגה לטק-האוס עוצמתי

הבלוק, תל אביב, 25-03-2010 23:00
מה שבע?

יפתחו את הערב: אסימטריק רקורדינגס. לייבל תל אביבי לוהט שמוציא ריליסים על קשת רחבה של סגנונות בין דיפ האוס וסול ווקאלי והרמוני לבין טק האוס אלקטרוני ופרוגרסיבי יותר.

גיא מנצור -מבעלי הלייבל הגרמני פלאטנבנק,די ג'יי ומפיק המקבל כעת הכרה עולמית,שהוציא מוסיקה בלייבלים כמו רנסנס דפיניטיב של ג'ון אקווה-ויוה ועוד הרבה גדולים וטובים

יותם אבני - מהכשרונות העולים בסצינת ההאוס העולמית,ששחרר לאחרונה מוסיקה בלייבל של טוני האמפריז (שתקלט בליין הלג'נדס של הבלוק בראש השנה האחרון). יותם מתאפיין בהפקות האוס נויורקי מלודי וחם

אודיו ג'אנקיס - האחים דניאל וג'ו רווה ,מהתקליטנים והמפיקים הפעלתיים ביותר בעיר ,עובדים במגוון סגנונות אלקטרוניים ומוכרים היטב לקהל המקומי בזכות המוסיקה שלהם. הרילסים המעולים של האחים רווה מנוגנים ע"י השמות גדולים ביותר בסצנה העולמית ויוצאים בלייבלים מובילים כמו Hope ,Renaissance ,Definitive

לוניה - מפיק ותיק ומוכשר ששחרר בשנה האחרונה מוסיקה בלייבלים כמו קונסקוונס ברלין, בליץ, אליווישן , סוויט לודג , ביפיץ' קונטרול, סאפלמנטל, ועוד רבים וטובים. הסטייל האומנתי של לוניה קיבל הוקרה ע'י שמות כמו לוציאנו, דני טנגליה , אניה שניידר, גורג, ועוד. לוניה מקדם את הלייבל אסימטריק רקורדינגס ואת הלהקה אסימטריק סול.

בהמשך הערב תיקח קבוצת פלאטפורם את הפיקוד על העמדה: "פלאטפורם אטיסט מנג'מנט" שצמחה עם ניצני פריחת סצינת הטכנו בישראל, ובראשה עומד "ראס-דוד" מהמפיקים הוותיקים והבולטים בתחום, היא סוכנות ניהול שמייצגת אומנים בתחום האלקטרוניקה, טכנו, האוס וסגנונות דומים, ומאגדת מכלול של מפיקים ואומנים שחוברים יחד מתוך האהבה לסגנון והשאיפה להיות חלק בלתי נפרד מקידום המוזיקה האלקטרונית בישראל.

Roy RosenfelD - שנת 2009 היא השנה הראשונה בה אנו מתאפשרים לשמוע את יצירותיו של רועי. לאחר שני ניצחונות בתחרויות רימיקסים יוקרתיות מטעם הלייבל CR2 RECORDS והחנויות הדיגיטליות הגדולות ביותר ברשת, זכה רועי בפרסום מאסיבי, בשהייה זמנית במצעדי האלקטרו ובתמיכה מיוצרים ודיג'ייז גדולים מכל רחבי העולם. לאחר מכן, זכה לעשות רימיקסים לשמות גדולים כגון: Miles Dyson, Lazy Rich, Tomcraft, Roma Salzger, Tapesh, Tube & Berger, Juliet Sikora. בימים אלה רועי עובד על פרויקטים נוספים המיועדים ללייבלים חזקים מאוד בתחום הסצנה האלקטרונית כמו: Plasmapool, Definitve Recordings, Neurotraxx Deluxe, Opaque Music, Big Fish, Vinyl Pusher, Kosmo Records.

לסט יחברו רוקי רוזנפלד ואמיר מרגלית לסט בק טו בק מתוחכם המשלב 2 מחשבים, קונטרולרים מתקדמים ושלל צעצועים.

Stereo Underground / yariv etzion - יריב הוציא אין ספור קטעים וחתום במס' לייבלים נחשבים ביניהם:ITALO BUSINESS, ELECTRONIC PETZ, AVANGARDIA , ELEKTRAX, PLATTENBANK ו- ANDROID MUZIQ. הסגנון שלו נע בין מחוזות הטק ופרוגרסיב האוס ועד לטכנו בהפקה חדשנית ובועטת עם דגש רב על תוכן מלודי עשיר ומקצבים מורכבים המבדלים אותו משאר הירקות בז'אנר. הטראק שלו "פיזיקל ארור" מתוך ה-אי.פי. הגיע לצמרת המצעדים בעולם וזכה להיכנס לרשימת הקטעים המגניבים של סצנת המועדונים במגזין הנחשב "מיקסמאג" ואף ל-פלייליסט של המועדון הלונדוני הנחשב ה-"מיניסטרי אוף סאונד".

מסיבה חבל על הזמן, יום חמישי ה-25.3, 23:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות