מדריך

יום המעשים הטובים

היום מצויין "יום המעשים הטובים" - ברחבי המכללה למנהל יוצבו דוכני מכירה שהכנסותיהם ייתרמו לבעלי צרכים מיוחדים. במהלך היום - הופעה של להקת הזמר רעות, שכל חבריה סובלים מפיגור שכלי

המכללה למנהל, ראשון לציון, 16-03-2010 11:00
יום המעשים הטובים

ביום זה יוצבו ברחבי הקמפוס דוכני מכירה של מוצרים פרי עבודתם של אנשים בעלי צרכים מיוחדים, או מוצרים שההכנסות ממכירתם יועברו לטובת אוכלוסיות אלה, כגון סבונים דקורטיביים, שוקולדים, זרים מתוקים, אהילים מנייר ממוחזר, מתנות, מזוזות, מגנטים, שעונים, תכשיטים, לאקי במבו, מוצרי ילדים ותינוקות כגון שמיכות, בובות, סריגים,ועוד ועוד.,.  

הנכם מוזמנים להצטרף לעובדים, למרצים ולסטודנטים של המסלול האקדמי המכללה למינהל, לרכוש מהפריטים שיוצגו, ולהביע בכך את תמיכתכם בשילובם המלא של אנשים אלה בחיים כשותפים בחיי היצירה, העבודה והחברה, ככל אדם. 

גולת הכותרת של "יום המעשים הטובים" תהיה ההופעה המרגשת של חברי להקת הזמר של מועדון 'רעות' המונה כ- 70 חברים הסובלים מפיגור שכלי ברמות שונות, החיים בקהילה ובהוסטל 'בית יעלים'.

להקת הזמר 'רעות' היא פרויקט המתבצע בשיתוף פעולה בין עיריית רמת-גן לבין אקי"ם רמת-גן ובתמיכתה של קרן כדורי. הלהקה הוקמה מתוך מטרה לקדם ולפתח כל אחד מחבריה על פי כישוריו. 11 המשתתפים בלהקה נבחרו לאחר אודישנים קפדניים והם מציגים רפרטואר עשיר ונוגע ללב, שכולל 7 שירים המבוצעים ברמה מקצועית גבוהה ביותר. כמו כן תופיע להקת המתופפים של המועדון ורקדנית

המופע יתקיים בשעה 14:30 באולם 50 בניין א'

יום מעשים טובים, שלישי ה-16.3, המכללה למנהל, שד' יצחק רבין, ראשון לציון

תגובות