מדריך

We are the world

דובי לנץ בהרצאה על לידתו המושג "מוסיקת עולם" והתפתחותו מאז, מפולקלור טהור, דרך פיוז'ן המסתמכת על מוטיבים אתניים, וכלה במוסיקת עולם בדיונית. הכניסה חופשית בהרשמה מראש

המכללה למנהל, ראשון לציון, 09-03-2009 18:00
We are the world

רדיו קול הקמפוס ובית הספר לתקשורת המסלול האקדמי המכללה למנהל מציגים סדרת מפגשים המוקדשים כולם למוזיקה ולתרבות. מרצים ואוהבי המוזיקה המשתתפים בערבי התרבות באים מתחומים שונים ומגוונים וכל אחת ואחד מהם ישפיעו על אופיו. ההרצאות יכללו מגוון רחב של נושאים הקשורים למוזיקה: מהפסיכולוגיה של המוזיקה, הפקה מוזיקלית, בניית כלים, ז'אנרים מוזיקליים ועוד. הרצאות יהיו פרונטאליות בתוספת צפייה וניתוח של טקסטים ויזואליים.

יפתח את סדרת ההרצאות דובי לנץ, מבכירי היועצים המוסיקליים בארץ עם ותק של 33 שנים בגלי צה"ל. מתמחה בעריכה מוסיקלית תוך התמקדות במוסיקת העולם. דובי הינו העורך המוסיקלי של התוכנית היומית של רזי ברקאי "מה בוער" ושל התוכנית "הכל זורם" (מוסיקת עולם) אותה הוא מגיש למעלה מ-20 שנה. בנוסף לתפקידו ברדיו הוא משמש מזה שנים כיועץ מוסיקלי לסרטים ולפרסומות. היה המנהל האמנותי "תל אבירדיו קול הקמפוס ובית הספר לתקשורת המסלול האקדמי המכללה למנהל מציגים סדרת מפגשים המוקדשים כולם למוזיקה ולתרבות. מגוון הרצאות חוצות גבולות גיאוגרפיים הבאות לענות על הצמא לשמוע וללמוד חלק ממגוון העשייה המוזיקלית הסובבת אותנו.

נושא ההרצאה: "מוזיקת עולם": מלידת המושג מוסיקת עולם ב1987 והתפתחותו מאז, מפולקלור טהור, דרך פיוז'ן המסתמכת על מוטיבים אתניים, וכלה במוסיקת עולם בדיונית. בנוסף דובי ירצה על פסטיבלים, ירידים וכנסים - כיצד אפשר להקיף את העולם מדי שנה בעזרת מוזיקת עולם.

ההרצאה תכלול גם את עולם המוסיקה הפרטי של דובי עצמו, החל ממפגש הראשון עם מוסיקת פולקלור בארץ בשנות החמישים - האורגים, באיאניהאן מהפיליפינים, מחנות הפליטים במאלי וקוטייב מבולגריה ועד לימים אלו.

הכניסה חופשית בהרשמה מראש.

לפרטים ולהרשמה: /events/12772

דובי לנץ על מוסיקת עולם, יום שלישי ה-9.3, 18:00, אולם הרצאות 10 , המסלול האקדמי המכללה למנהל, שדרות יצחק רבין 7, ראשון לציון

תגובות