מדריך

פורים אולסטארס

הברזילי חוגגים את פורים עם מרתון היפ-הופ מטורף - תכל'ס, אורטגה, לוקץ' וסבא קוקו, שיי, NOD, כהן@מושון, טונה מאן ג'ונס. על הפטיפונים: די.ג'יי אלארם ופ'אנקי פיש

ברזילי, תל אביב, 27-02-2010 22:00
פורים אולסטארסיחצ

*** כהן @ מושון***

אחרי אלבום בכורה מדובר, עם הלהיט "מה קורה לי?", הגרוב האולדסקולי של הטריו התל אביבי חוזר לבמות עם חומרים חדשים וחמים מהאלבום הקרב ובא.

*** טונה מאן ג'ונס***

יוצא הרכב "השבט" שהנחית לאחרונה את המיקסטייפ הכי פ'אנקי שנצפה בחופינו, הקאמבק הכי פראש שרק עושה לכולנו טוב באוזניים, עם הכרזימה הפלואו והגרוב הייחודיים רק לו.

*** אורטגה ****

ה"קראק" חוזר למגרש הביתי בברזילי אחרי ששרף לפני מספר חודשים את המקום בהשקת המיקסטייפ שלו "4:47". מאז הספיק לשתף פעולה עם כל מי שחם בתוך ומחוץ לסצנה. או.טי.ג'י ייבצע חומרים מהמיקסטייפ המדובר ושת"פים מיוחדים שיעיפו את הקהל רחוק לתוך 2012.

***לוקץ וסבא קוקו ***

הראפר הגדול בארץ וידידו סבא קוקו כבשו לאחרונה את המסך הקטן (במחשב) עם הלהיט  ההיסטרי " ענת בנאי", ועכשיו הם מגיעים לתת לכם מנה גדושה של צחוקים בחרוזים כמו שרק הם יודעים.

*** תכל'ס***

שליישית הסחבקים יעלו על הבמה עם חומרים מהמיקסטייפ המדובר "יאללה" בשילוב חומרים מהאלבום הבכורה שעושה רושם שיעשה פה פה המון רעש.

***שיי ***

הדיבור הכי חם של השנה הקרובה והדבר הבא בסצנה המקומית, דאג לשתף פעולה בשנה האחרונה עם אורטגה, בורגור , תומבה ועוד ולתפוס מייק בכל רייב דאבסטפ אפשרי.

*** N.O.D  ***

פעם ראשונה שההרכב האדיר הזה משתתף בערב אמ.סיז מקומיים, אחרי אינספור הופעות, שירי קאלט מדבקים אלבום ומיקסטייפ קורע הבנו שאין מצב להתעלם מהכישרון הגולמי שיש פה. מי שמכיר יודע מה מצפה לו, מי שלא מכיר חייב לבוא לבדוק במה מדובר.

על הפטיפונים:

די ג'י אלארם (החיבור)די.ג'י פ 'אנקי פיש

פורים בברזילי, יום שבת ה-27.2, 22:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב  

תגובות