מדריך

תחיית הפ'אנק

שתי רחבות של מוזיקת פאנק מבעבעת משנות ה70 ועד המאה ה21, עם מיטב תקליטני הפאנק המקומיים, הופעה חיה ושני אורחים מיוחדים מברלין - מארק הייפ וג'ים דאנלופ

הבלוק, תל אביב, 19-02-2010 23:30
תחיית הפ'אנקיחצ

בחדר הראשי:

כהן ומש בחימום פאנקי עם ניחוח היפ הופ, אחריהם הופעה חיה של הסטריט פארטי קרו, הסופר גרופ של מסיבות הרחוב של ת"א שמכיל נגנים מזבולון דאב סיסטם, אקסום, הודסקא אקספלוסיב ולהקות נוספות,

כשאחריהם יעלו שני האורחים מברלין:

מארק הייפ התחיל את קריירת הדיג'יי שלו בהשראת התקליטן האגדי, ג'אם מאסטר ג'יי המנוח, בשנת 1988, ועבר כמה עשורים של היפ הופ, עם מספר עצום של הופעות, טורים ותחרויות גדולות בכל רחבי העולם, בהם שיתף פעולה עם אומנים גדולים כמו: Masta Ace, Souls Of Mischief, DJ Z-Trip, Killa Kela & Mr. Lif. במשך השנים התרחב טעמו המוזיקלי ואוסף התקליטים שלו, בכדי להכיל מוזיקת פאנק מכל הסוגים כשהוא מתמחה בסגנון פריסטייל, בעל גרוב יחודי בז'אנרים שונים.

ג'ים דאנלופ החל את דרכו המוזיקלית כנגן פסנתר קלאסי מגיל 4, כשאהבתו למוזיקה של גרשווין וברובק הובילה אותו לעניין מיוחד במוזיקת ג'אז. הוא פיתח במהירות את הידע שלו ביצירה של פסנתרני פאנק/ג'אז גדולים כמו הרבי הנקוק, בוב ג'יימס, צ'יק קוראה ועוד, וכשנפגש עם מארק הייפ בשנת 2004, החלו השניים לשתף פעולה בהופעות, הפקה מוזיקלית ורמיקסים שזכו להצלחה גדולה ביניהם עבודות עם אומנים כמו: All Good Funk Alliance, Deela, Kid Gustoההופעה החיה שלהם מאופיינת בשילוב של תקליטנות, טרנטייבליזם וירטואוזי ונגינה חיה ברמה הגבוהה ביותר, כשהם משלבים ביחד 50 שנות נסיון מוזיקלי.

יסגרו אלעד רון רזידנט מסיבות הריבייבל עם פאנק נגוע בהשפעות של סול ודיסקו ואחריו לויאל עם מטעמי פאנקי ברייקס חדשים ישר מהתנור.

ובחדר השני - פאנק מכל קצוות תבל, מברזיל וג'מייקה ועד אפריקה, בחסות דוני קיסלוק, עידן קיי וגלית גרינר.

פאנק ריבייבל, יום שישי ה-19.2, 23:30, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות