מדריך

עולמו של אנדי

פאקוטק מארחים את אנדי ווז למסע אלקטרוני אורגני, הנע מדטרויט לשיקאגו ודיפ האוס, על בסיס טכנו פאנקי. בנוסף - אקיוט בהופעה, ובק טו בק של דני בר ואנה

לבונטין 7, תל אביב, 19-02-2010 23:00
עולמו של אנדייחצ

ההופעה של ANDY VAZ היא מסע אלקטרוני אורגני,הנע מדטרויט לשיקאגו ודיפ האוס, מקפיץ על בסיס טכנו פאנקי. האווריה היחודית שנוצרת בכל הופעה שלו מטיסה את אנדי סביב העולם בשנים האחרונות.

אנדי ואז, גרמני עם שורשים הודים, פרץ לעולם המוסיקה ב1997, כאשר הקים את הלייבל המשפיע והמיתולוגי שהיתמקד במינימל טכנו אינסטרומנטלי בשם BACKGOUND לאחר כמה שנים הוציא סידרה של 10 תקליטים שנקראתSound Variation [---] series בהם אנדי נכנס לקודש הקדושים של טכנו מונוטוני ומהפני המופק היטב.

ב2007 אנדי מוצא ביטוי מוצלח לאהבתו למוסיקת האוס ודטרויט טכנו ומקים לייבל בשם YORE שהפך לאחד הלייבלים המובילים כיום עם סאונד אותנטי שהחזיר את הנשמה למוסיקה האלטקונית שבאמת מצליחה להשמע 'מוסיקה'. אנדי טוען שהמסר המוסיקלי בתקליטים שלו גורם לתקליט להשאר אקטואלי תמיד בלי לנסות להשמע 'אולד סקול', אנדי מפיק מוסיקה עכשווית ורעננה שבחלט מושפעת מטכנו והאוס קלאסים, מהם אנדי ניזון כבר יותר מ- 20 שנים.

בנוסף לראשונה בפאקוטק יופיע ACUTE - ההופעה של אקיוט משלבת דיפ טכנו, דאב סטפ ומשתבחת מפעם לפעם. כל מי שלא שמע אותו מופיע בשנה האחרונה יופתע מרמת הביצוע, רמת הסאונד וחוש הרמוניה אוניקאלי של אחד המוסיקאים המקוריים ביותר בארץ.

ב-00:30, לאחר ההופעה, יעלו לעמדה DANNY BAR (East Of Eden) & ANNA

אנדי ווז בפאקוטק, יום שישי ה-19.2, 23:00, לבונטין 7, תל אביב

תגובות