מדריך

תלת פאזי

מסיבה תלת רחבתית עם מיטב הדיג'ייז המקומיים - באחת, דאב סטפ וגריים, בשנייה - היפ הופ ופאנק ובשלישית - רגאיי ודאנסהול

ברזילי, תל אביב, 19-02-2010 23:00
תלת פאזי

פאזה ראשונה - דאב סטפ וגריים:

סקילטון, צמד היוצרים שמגישים ב-106FM את כל מה שחדש ורותח בסצנת הבאס בתכנית "דה באסטה", יחממו אתכם עם ראב א' דאב מלוכלך שירעיד את הממברנות של הבאסים. אחריהם יעלה הקטיק מקבוצת "טבק", לתת לכם מנה גדושה של דאבסטפ מבעבע מהתנור. אח"כ יעלה נסיך הדאבסטפ המקומי, נאסטי הביט, שחוץ מהיותו מפיק המסיבות של הקידז אפ לייט, הוא התקליטן עם הכי הרבה טיונים רצחניים. תומבה, שהוא אחד הצעירים המבטיחים ביותר בשטח יסגור את הבאסטה עם גורסטפ מבית מדרשו של בורגור.

פאזה שנייה - היפ הופ ופאנק:

ברחבת ההיפ הופ והפאנק יחכה לכן סקולמסטר, מההרכב הסופר מצליח, התפוחים, שיפתח עם Fאנק מFנק ביותר. אחריו יעלו צמד אלופי הטרנטייבליזם (אפשר גם לקרוא לזה שולחניזם אם אתם רוצים) אורי שוחט ואלארם, מגישי התכנית החיבור, שייתנו סט גב אל גב. את הערב יקנח פלד, ה-MC עם הג'ורה הכי גדולה בעיר, בסט של היפ הופ מטונף היישר מהגטו.

פאזה שלישית - דאנסהול ורגאיי:

כמנת פתיחה מפנקת סאבו, הצלע הרביעית בהרכב סוליקו (שלא מזמן השיקו בברזילי את האלבום המעולה שלהם), ייתן רגאיי ורוטס בחוץ באווירה מעושנת וירקרקה. אחריו יעלו לשרוף את הרחבה רודבוי סאונד שיתנו סט מתובל בהרבה הרבה סקס אפיל. רנאי מאבוייה סאונד, שהוא ללא ספק הסאונד הכי חם בארץ, יגרום לבנות המין היפה לנענע את אגן קדימה ואחורה ואת הבאסטה יסגור ,אפיקומן, עם פוזיטיב וייברשיין ושיראל.

תלת פאזי, יום שישי ה-19.2, 23:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות