מדריך

טוב לנו יחד

Dual Core, הרכב ההופעות של הילית רוזנטל ורונה גפן, החוברות למופע אור-קולי אלקטרוני המשלב שירה, נגינה, תכנותים וסמפולים בעיבודים חיים לחומרים השונים של כל אחת

ברזילי, תל אביב, 02-03-2010 21:00
טוב לנו יחד

Dual Core, הרכב ההופעות של הילית רוזנטל ורונה גפן, החוברות למופע אור-קולי אלקטרוני המשלב שירה, נגינה, תכנותים וסמפולים בעיבודים חיים לחומרים השונים של כל אחת: רוזנטל יוצרת המנוני פופ באוריינטציית גלאם אלקטרו רוק, וגפן מציגה סאונד אלקטרוני כבד ובלתי מתפשר, שבא לידי ביטוי ב Bilono, אלבום בכורה שהוציאה לפני כשנה .

הופעה ראשונה: הילית רוזנטל - פצצת אנרגיה תזזיתית ופרסונה בימתית כובשת! מארחת על הבמה את ענבל הרשטיג בשירת רקע מרגשת, כשעל הביט והסמפולים מופקדת גפן. רוזנטל משלבת סאונד עדכני על התפר בין ניו אייטיז לבין פופ מנצנץ, עם מלודיות חד פעמיות.

הופעה שנייה: רונה גפן עוברת לקדמת הבמה, מגובה על ידי רוזנטל על המחשב. המופע של גפן גדוש בבאסים ודיסטורשנים נוטפי סקס, טקסטים העוסקים באקטואליה דה-פקטו, חיי מין בעיר וסוגיות כלכליות אחרות. גפן מבריקה בסגנונה הייחודי, בו חיים בדו-קיום באסים וביטים סמיכים ואפלים במיוחד וניחוחות מלודיים מן הלבנט.

הילית רוזנטל - תכנותים, מחשב, קלידים, שירה.רונה גפן - תכנותים, מחשב, שירה.ענבל הרשטיג - שירה, קשקשנים ורעשנים.אלרואי לוריא - צ'לו.מרטין עדין - תאורה.ליאור גולדמן - סאונד.

 רונה גפן והילית רוזנטל בהופעה, יום שלישי ה-2.3, 21:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות