מדריך

היי דרומה

אטליז ונדב אזולאי נפגשים לדאבל פיצ'ר מטלטל במיוחד, הם בעקבות האי.פי החדש, והוא לקראת אלבום שני

ברקה, באר שבע, 02-02-2010 21:30
היי דרומה

Delicately Violent, ה-EP החדש של שישיית הקצבים המוזיקליים, ממשיך את הקו האקלקטי שהפך לסימן ההיכר של אטליז -  שילוב של תחכום מוזיקלי ומלודיות כובשות; כל שיר של הלהקה עומד בפני עצמו ומציג חגיגה מוזיקלית מרתקת של טירוף מריר-מתוק. האי.פי כולל שבעה שירים שרואים אור לראשונה, שניים מתוכם יצאו להורדה חופשית באופן בלעדי למעריצי הלהקה. בנוסף, הלהקה מציעה את האלבום הראשון להורדה חופשית באתר הבית שלה - וזוכה לתגובות מדהימות מרחבי העולם. האי.פי המודפס יימכר בהופעות בלבד, ובתור בונוס לרוכשים ישולבו בתוכו גרסת הכיסוי של הלהקה לשיר של ביורק Army Of Me והשיר No Feelings.

לאחרונה זכתה אטליז בתואר "קליפ העשור" בטקס פרסי העשור של ערוץ 24. קליפ האנימציה לשיר Attractive, בבימוים של יובל ומרב נתן, זכה על פי דירוג הקהל להיות הקליפ האהוב ביותר. בעבר זיכה Attractive את אטליז בכרטיס כניסה ל-MTV אירופה, כאשר הקליפ נבחר לקדם את הלהקה בראיון אקסקלוסיבי ב-MTV Artist Spot הנערך עם אמנים גדולים ומשודר בתחנה בתדירות גבוהה. גם קליפ האנימציה המושקע לשיר Hey עורר התלהבות רבה בעולם והתקבל ל-80 פסטיבלים בינלאומיים, הישג חסר תקדים לקליפ ישראלי. Hey זכה בפרס מיוחד ואישי מהבמאי ספייק לי לצד זכייתו בעוד 9 פרסים בינלאומיים.

בימים אלה מסיימת הלהקה את העבודה על האלבום השני המלא, שצפוי לצאת בתחילת 2010.

נדב אזולאי הוא מוסיקאי צעיר ומבטיח, ביקורתי ומריר אך אופטימי, שהוציא ב-2009 אלבום בכורה משובח ומדובר, "בצד של הרעים" בלייבל העצמאי "היס רקורדס". האלבום נוגע בתחלואי החברה המערבית ובעיקר בתחלואיה של הישראלית ומשלב גם את כמיהותיו,הגיגיו וסיפוריו האישיים של אזולאי בהפקה מוסיקלית מקצועית ומהודקת. הוא בעליו של אולפן ההקלטות "קקטוס" בנגב ביחד עם דויד פרץ ודמות מפתח מוכרת ומוערכת בסצינה המוסיקלית בגבולות באר-שבע ומחוצה לה.

נדב אזולאי ואטליז בהופעה, יום שלישי ה-2.2, 21:30, ברקה, שלושת בני עין חרוד 80, באר שבע

תגובות