מדריך

נערות אלקטרה

אלקטרה, טריו הבריט-רוק המקומי, פוגשים את נערות ריינס, טריו שמושפע מהפאנק של הסבנטיז. יהיה רוקנרול!

לבונטין 7, תל אביב, 28-01-2010 23:00
נערות אלקטרהצילומים - יחצ

נערות ריינס עושים רוק'נרול בסיסי המושפע מהפאנק הרומנטי של סוף שנות ה70'. מזה 4 שנים הם מופיעים עם חומרים מתוך אלבום הבכורה שיוצא להפצה בימים אלו. נערות ריינס מדלגים באלגנטיות על משוכת השפה העברית ומחזירים לה את האקטואליות והרלוונטיות  כשפת רוק'נרול. הלחנים והטקסטים נכתבים ע"י רועי פרייליך.

אלקטרה הוקמה בחורף 2001 בתל אביב, אך את אלבום הבכורה שלה הוציאה רק ב-2004. בתחילה מנה ההרכב את הסולן ניצן חורש, לשעבר חבר בלהקת קנאק/פופ עם רועי ארד ושי נובלמן, הגיטריסט אורי כינרות מלהקת בום פם, הבסיסט ינאי ניר שהיה חבר בלהקת הזוהרים והמתופף יוני טננבאום, אחיו של מתופף להקת רוקפור איסר טננבאום. לאחר שינויים שעברה הלהקה, היא יצאה ב-2003 להופעות כשלישייה: חורש, טננבאום והבסיסט דורון פרחי. באפריל 2004 הוציאה, כאמור, את אלבום הבכורה Come Inside דרך הלייבל העצמאי "נו דיסטריביושן". את האלבום הקליט ההרכב המקורי, והוא הופק מוסיקלית על ידי חורש וחברתו לחיים, שרון קנטור.

ביולי 2004 הוחתמה אלקטרה בחברת מו"לות המוזיקה הבינלאומית EMI Publishing. אי.פי רמיקסים לשיר הנושא ראה אור באוגוסט 2004, בהשתתפות האמנים האלקטרונים נדב רביד, גיא גרבר ועדי גלברט.

אלקטרה ונערות ריינס בהופעה, יום חמישי ה-28.1, 23:00, לבונטין 7, תל אביב

תגובות