מדריך

נשים גדולות

חדר משלך הוא מפגש של נשים יוצרות מתחומי הציור, מחול, מוסיקה, תיאטרון, וידאו-ארט וליצנות

סוזן דלל, תל אביב, 27-01-2010 21:00
נשים גדולותיחצ. יפעת קרטופלך

חדר משלך הוא מפגש של נשים חזקות שהמפגש ביניהם יוצר אחווה הנשית שהפכה לכוח אמנותי. נשים הנאבקות על  מקומן, על היצירה, על האמנות, על הקהל.

בערבים משותפים המתקיימים אחת לכמה חודשים, הן מעלות נחשפים יצירות ותהליכי עבודה תוך קיום שילובים מרתקים.

  ברחבה החיצונית של מרכז ענבל תוצג תערוכה של האמנית שירי דורון פרלה, הבוחרת בחלל הציבורי כחלל לתערוכות שלה -עצים ושיחים יהפכו לגלריה לערב אחד חד פעמי.

 פני חנוכה אמנית רחוב וליצנית תקבל את הקהל לקול שיקשוק פעמונים עם "רוכלת החלומות" שתרקח לקהל חלומות... באולם יתקיים מופע מרכזי של מוסיקה , תיאטרון ומחול בניחוח אתני.

נשות חווה - קטעים מתוך המופע  - "נשות חווה" לוקחות מנגינות וזמירות מוכרות מהמסורת והתרבות היהודית והישראלית, כמו גשר צר ואשת חיל, וכן מנגינות כלייזמר- הסגנון החסידי, ומעבדות אותן בעיבודים חדשים ורעננים המושפעים ממרוקו ועד הבלקן. המוסיקה האינסטרומנטלית מאפשרת לצופים להכנס למעין מסע מרתק בעולם.

לימור יצחייק  - עם קטעים ממופע חדש "ככה ניראיתי "....חומרים אישיים מילדותה, נשיותה, אמהותה.

  Couantro - אלינור דרוקר בן זקן ושימה להט עם דואט של פלמנקו וריקודי בטן. החיבור בין הסגנונות והשוני יוצר עולם חדש מלא תשוקה ואהבה. מפגש בין שתי נשים, זמן קדוש לעצמנו וזמן להקשיב למתרחש בפנים.

  קרטופה - לך! - potatos - יפעת פל ברקאי עם סולו קרטופלך . 12 פעולות, 24 שעות, 4 שבועות, 12, חודשים, 365 ימים בשנה, לחזור שוב.

  טריו - סיפור של בשלות: רקדניות: אלינור דרוקר בן זקן , שררי עמרני ואמר גרוטו. כוריאוגרפיה: אלינור דרוקר בן - זקן.   

חדר משלך, יום רביעי ה-27.1, 20:30, מרכז ענבל, סוזן דלל, יחיאלי 6, תל אביב

תגובות