מדריך

מגדלים באוויר

אק-דק חוזרים לחיי הלילה עם שתי מסיבות בניצוחו של Legowelt, שינגן מאלקטרו ואיטלו דיסקו ועד שיקגו האוס, אסיד וטכנו דטרויטי

באסס, ירושלים, 22-01-2010 22:30
מגדלים באוויריחצ

אק-דק חוזרים לשתי מסיבות עם אחד היוצרים משפיעים והאהובים עליהם ועל חובבי האלקטרו בעולם - Legowelt. 

מדובר בביקור ראשון בארץ של המפיק דני וולפרס שיוצר כבר למעלה מעשור תחת שלל שמות - בניהם Legowelt, Gladio, Smackos. וולפרס הוא כנראה הנציג הבולט ביותר של הסצינה שצמחה בשני העשורים האחרונים בהולנד, סצינה שמתרכזת סביב החנות / לייבל / המפיץ Clone שאיגדו סביבם בחוכמה והתמדה מפיקים כמוI-F, Like a Tim, Rude 66,  Drexcia, Bangkok Impact, ולייבלים כמו: Bunker, Viewlexx, Creme Org ועוד. 

קשה להגדיר במדוייק את הסגנון של לגובלט, בכל פרוייקט הוא נותן ביטוי לתשוקה אחרת - החל ממוסיקת פסקולים דרך אלקטרו ואיטלו דיסקו ועד שיקגו האוס, אסיד וטכנו דטרויטי.

את הפריצה הגדולה שלו חייב וולפרס דווקא לסבן ואאט, הבוס של הלייבל / אימפריה קוקון שחרש על הקטע Disco Rout (שהיה אז טרק שנה במגזין הגרמני גרוב) בתקלוטים שלו עד ששיחרר אותו מחדש ב 2002 עם רמיקס ששרף גם רחבות באיביזה. מאותו רגע נעשה לוגבלט למפיק ודי ג'י עסוק.רק השנה שיחרר למעלה מעשרה רליסים לצד פעילות בלייבל שלו עצמו שמציג לעולם שמות חדשים והגשת תוכנית שבועית ברדיו Intergalactic FM.

לגובלט הוא פריק של ציוד אנלוגי ואת המוזיקה שלו הוא יוצר אך ורק על ידי מכונות תופים וסינטיסייזרים אנלוגיים כשתמיד הוא דואג לשמור על נרטיב מלודי, בסים שמנים, ווקודרים צורחים והרבה דרמה!

לגובלט בישראל -

יום חמישי ה-21.1, 23:30, לבונטין 7

לוקלז: אקיוט, כלבתא, מיול דרייבר. 

יום שישי ה-22.1, 22:30, באסס ירושלים

לוקלז: מיול דרייבר, ספארק או, המסטר 

תגובות