מדריך

טורפים את הקלפים

ערב חגיגי במיוחד בקומפורט, כשבמרכזו JOKER feat MC Nomad והופעה של הצמד Jazzsteppa

קומפורט 13, תל אביב, 22-01-2010 23:30
טורפים את הקלפים

JOKER - לאחר אי.פי ביכורים שיצא ב-2007, "Kapsize" (בלייבל בעל אותו השם שבבעלותו), שטשטש את הגבולות שבין דאבסטפ לגריים, השנתיים האחרונות ראו אותו נוסק לרשימת המפיקים המצומצמת שמכתיבה מגמה חדשה ומהפכנית לעתיד המוזיקה האלקטרונית, עם גרוב ורגישות מלודית שעד אז כמעט ונעדרו לגמרי מסצינת הבאסים הפורחת.קטעיו של ג'וקר מתאפיינים במלודיות ייחודיות ומקצבים שבורים וסוחפים, שלעיתים נשמעים כמעט כזרם ההיפ-הופ קראנק של דרום ארה"ב. שורת הקטעים שהוציא ב-2008 - Snake Eater, Gully Brook Lane ו-Play Doe, הפכו אותו לאחד השמות החמים שצצו באותה שנה, וגרמו לקוד 9 האגדי לבחור אותו כעתיד מוזיקת הבאסים.

MC NOMAD - אל ג'וקר יצטרף יד ימינו שמופיע איתו כמעט בכל מקום, אמסי נומאד. נומאד מביא איתו את האיכויות שבהיפ הופ והרגישות של אומנות הספוקן וורד (שאנחנו יודעים שכולכם מאוד אוהבים לאחרונה) אל זירת המוזיקה האלקטרונית בכך הוא מעשיר את חווית התיקלוט של ג'וקר ומעצים את אווירת המסיבה בכלל.

JAZZSTEPPA - ג'אזסטפה הם שני ג'אזיזסטים במקור שחיבתם למוזיקה האלקטרונית הביאה לעולם את ההרכב הראשון שמופיע חי עם מוזיקת בייס מקורית (שעל פי הגדרתם משלבת ג'אז, דראם אנד בייס, דאב סטפ, הארדבופ ודאנסהול) עם כלים אקוסטיים. ההרכב הספיק להופיע בפסטיבלים גדולים כמו Glade לצד שמות דוגמת בנגה ודרופ דה ליים, לקבל תגובות חיוביות מדיג'יים כמו סקובה וג'ו נייס האמריקאי, קטעים שלהם נוגנו ושובחו בתכניות כמו התוכנית של מארי אן הובס בבביסי רדיו 1ורשימת הקבלות עוד ארוכה. בימים אלו עובדים ג'אזסטפה על אלבום חדש ואתם תהיו בין הראשונים שמקבלים טעימה ממנו.

את הערב ילוו המקומיים אמיר אגוזי (בוטניקה) בסט שיחמם את האוירה, אל אגוזי תצטרף אונילי המוכשרת על המיקרופון. יסגור דיג'יי נאסטי האביט שימשיך את הטירוף אל השעות הקטנות.

טירוף בקןמפורט, יום שישי ה-22.1, 24:00, קומפורט 13, תל אביב

תגובות