מדריך

פונקט!

הליין טראומפונקט חוגג שנה ומביא לכבוד האירוע שני אורחים מעבר לים - דיג'ייז ואדים דוסטמן (ניו יורק) ו-S-MAX (לונדון)

לבונטין 7, תל אביב, 15-01-2010 23:30
פונקט!יחצ

S-MAX הוא תקליטן, מפיק מוסיקה, איש סאונד ואישיות בולטת בסצנת האלקטרוניקה האירופאית שמגיע לישראל לראשונה עם תיק תקליטים שהספיק להשאיר הרבה זיכרונות מטורפים בעבר לכל אלה שזכו לשמוע אותו מתקלט אי פעם. תקליטן שעדיין לא מוכר לקהל הישראלי, אך מפורסם בקרב אוהבי מוסיקה אניני טעם של חיי הלילה באירופה. הוא התחיל את דרכו עוד ב1991. המוסיקה שהוא מפיק חדשנית, לא משתייכת לשום משבצת שקיימת עד היום: מפגש ייחודי בין פאנק למורדן בביטוי של סאונד אלקטרוני קסום.

הוא לא רודף אחרי שום מסורת שקיימת בתעשיית המוסיקה האלקטרונית, אך בתיקלוטים הוא נותן המון כבוד לשורשים של המוסיקה הזאת. הוא יודע לחבר בסט אחד את העבר ההווה של דטרויט, שיקגו, אלקטרו ודאב-סטפ איכותי בלי לאבד גרוב ויכולת להרקיד שמאפיינת אותו. ב18 שנים האחרונות, אס-מקס הופיעה בכל רחבי אירופה ולאחר הסט בישראל הוא הולך לנגן בברגהיין בברלין. חשוב לציין שאס-מקס הוא חוקר תקליטים רציני שבונה את הרפרטואר של עצמו בקפדנות רבה לפי הטעם האישי המאוד מיוחד שלו ולפי סטנדרטים גבוהים של איכות הסאונד. במשך שנים רבות אס-מקס חולק את הפנינים מהאוסף המרשים שלו בתוכנית הרדיו אישית.

 

 

 

VADIM DOSTMANN - די ג'יי המגיע אלינו מניו יורק, הוא מעורב בסצנת המוסיקה האלקטרונית מ-1998. באביב 2007 יחד עם עמיתיו אדי קרילוב, המוכר כחצי מהדואט אלקה-רקס, ויגאל נסימה, הקים את הליין המפורסם Less מאז מדי שבוע, במועדון "אנקס" שבמנהטן, "לס" והרזידנט הקבוע שלו ואדים דוסטמן מארחים אומנים דגולים מהסצנה האלקטרונית המקומית והבינלאומית. הליין שלו והופעותיו הרבות במסיבות האנדרגראונד, הפכו את ואדים לאחד הדי ג'יים המועדפים של ניו יורק. בהיותו מושפע מתרבויות רבות ומשורשיו הרוסיים, ואדים שואב את השראתו מהקלאסיקות של דטרויט ושיקאגו, מעצב את סגנונו הייחודי בעזרת דיפ, צלילי ג'אז וגרוב ממכר.

לצד האורחים, יופיעו על הבמה הרזידנטיות הקבועות של טראומפונקט:

די ג'יי לניק ווי ג'יי אסיה, האחראית על הקונספט הויזואלי של טראומפונקט לאורך כל הדרך 

 תמיכה מקומית: Lenique(Traumpunkt) Visual by Asya(Traumpunkt)  

 

חגיגות שנה לטראומפונקט, יום שישי ה-15.11, 23:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות