מדריך

מותק, הילדים השתגעו!

מודסלקטור, הצמד הבועט-מופרע-מדובר ביותר בעולם המוסיקה האלקטרונית. ההופעה עברה מהברזילי למועדון הברבי

בארבי, תל אביב, 08-01-2010 23:30
מותק, הילדים השתגעו!יחצ - Birgit Kaulfuß

(ההופעה עברה מהברזילי לברבי)

יכולת היצירה של צמד הגרמנים המופרע, מודסלקטור, שכוללת ערבוב של מספר ז'אנרים בלתי אפשרי אל תוך עיסה אלקטרונית מבעבעת ובועטת שלחה אותם לסיבוב הופעות חוצה יבשות על הבמות הגדולות ביותר, כשמאות אלפי מעריצים מזרמים שונים נאספים בכדי לשמוע את הטירוף שלהם קורם גידים במופעי הלייב הידועים שלהם.

מודסלקטור מגיעים אלינו בשיאם, אחרי שורה של סינגלים לוהטים בלייבל ביטפיץ של אלן אליין, שכוללים שיתוף פעולה עם סולן "רדיוהד", טום יורק. בקיץ האחרון הופיעו יחד עם אפראט תחת השם מודארט, פרויקט שאפתני שלווה באלבום ומופע לייב שגרף ביקרות משובחות וגנב את ההצגה בפסטיבלים הגדולים של קיץ 2009.

בימים אלה הם שיחררו אלבום ממוקסס בסדרה הנחשבת "Body Language" שבו נתנו שוב תצוגת תכלית לעולם המוסיקלי המופרע שלהם שהצליחו לדחוס ב-70 וקצת דקות  30 קטעים, מבאסטה ריימס ומיסי אליוט דרך ג'וקר, בנגה ועד רוברט הוד ובויז נויז.

יחד איתם בחלל הפנימי ינגנו הצמד סקילטון וטובי שיחממו בחומרים מהגזרה המסקרנת שבין דאבסטפ לטכנו. ייסגרו ניב הדס ודיפ'ה בסט בק טו בק.

בחצר המועדון יפתח סאבו מסוליקו עם סט שיישלב גם לייב חדש ומיוחד שלו אלא' ראגאטרוניקה סטייל. כלבתא יעלה אחריו לסט עמוק ואפלולי ווולטר ירעים בחצר עם באסים משוגעים

מודסלקטור בהופעה, יום שישי ה-8.1, 24:00, מועדון הברבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב

תגובות