מדריך

לא לעזוב ידיים

איחוד כוחות בין הברזילי לבין טבק מביא לארץ את שניים מהשמות החמים של הדאנס העולמי Uffie & Feadz ו-Diplo

האומן 17, 24-05-2007 23:30
לא לעזוב ידיים

איחוד כוחות בין מועדון הברזילי לבין "טבק" מביא לארץ שניים מהיוצרים החמים בעולם הדאנס, Diplo ו- Uffie&Feadz לערב משותף של ניו דאנס. דיפלו הוא אחד מהדי ג'יים והמפיקים החשובים בעולם, אשר זהו ביקורו השני בארץ. הוא פרץ לפני קרוב לשלוש שנים עם אלבום דאון טמפו בתת לייבל של נינג'ה טיון - "ביג דאדה" וכך התחבר ל-Rjd2 ו-Dj Shadow. בנוסף עבד עם M.I.A כששימש כדי ג'יי הקבוע שלה והפיק את אלבום הבכורה של הזמרת הסרי לנקית. במקביל היה דיפלו שותף לצמד "הולטורוניקס", יחד עם שותפו לו באדג'ט בליין מסיבות גדול. כיום דיפלו מסיים להפיק את אלבומה השני של מיה ומפיק גם באלבום החדש של דיזי ראסקל, בנוסף לתפקודו כאחד הרימיקסרים הנחשקים בשוק ועבודתו בלייבל העצמאי שלו "מד דיסנט".

Uffie היא אמנית אלקטרו היפ-הופ צרפתי המגיעה לארץ מגובה בבן זוגה והמפיק הראשי שלה. Feadz. החיבור בין האלקטרו השבור אך האלגנטי של הצרפתי להשפעות המיאמי בייס של אופי(שגדלה במיאמי) הניבו אלקטרו היפ-הופ חצוף, שבור ועמוס ווקוודרים.השניים חברים בלייבל "Ed Banger", שעומד בראש הגל החדש של האלקטרו הצרפתי. אלבום הבכורה שלה צפוי לצאת בקרוב.

את בהערב ילוו המקומיים, בוטניקה(נדב רביד ואמיר אגוזי) והצמד וולטר ויוגו. את הערב. בחדר האחורי יתקלטו די ג'יי מש, אפיקומן וסקולמאסטר (התפוחים).

איחוד מסיבות בהאומן 17, חמישי ה-24.5, החל מחצות, אברבנל 88, תל אביב.

תגובות