מדריך

צאו מהחורים

פסטיבל עכבר הכפר של הלייבל "אפס" מזמין אתכם לצאת מהעיר ולבוא למושב לשעות של מוזיקה בהשתתפות דבק, מור שטייגל, יאיר מינץ, דודי לוי ואחרים

מושב ניר צבי, 24-05-2007 16:00
צאו מהחורים

פסטיבל המוזיקה "עכבר הכפר" מאגד שעות של המוזיקה של אמני הלייבל "אפס" ביחד עם אמנים נוספים המצטרפים השנה. מדובר בפסטיבל שייחל בשעות אחר הצהריים של חג השבועות ויימשך עד אשר ייפול האיש האחרון מהרגליים. את האירוע יפתח ג'אם שסן אינסטרומנטלי לחימום המנועים ולאחרי יתקיימו הופעות של הגיטריסט עופר גנור, מיכל חכם ואבישי זיו וגיא מזיג (הדורבנים). לקראת הערב תעלה להקת הדורבנים להופעה ולאחריה תתקיים הופעה של הפרויקט 1:1, פרויקט אשר מורכב מחברי להקת דבק, גדי רונן ובועז ריינשרייבר אשר הלחינו את שירי המשורר ערן בר-גיל. בפרויקט משתתפת גם מור שטייגל שתופיע בהמשך הערב.

בהמשך הערב תתקיים הופעה של דודי לוי שעובד בימים אלה על אלבומו הרביעי במספר והופעה של יאיר מינץ, אמן אשר הוציא לפני מספר שבועות את אלבום הבכורה שלו "מתחיל להתרגל". את הלילה יסגרו להקת דבק בהופעה אל תוך השעות הקטנות של הלילה עד אשר ייפלו המבקרים מהרגליים.

כל ההופעות מתקיימות בדשא שבמושב ניר-צבי, המושב בו קם ונולד הלייבל "אפס" ושם מוקלטים גם חומרי הלייבל. "אפס" הוציאו עד היום מספר אלבומים וביניהם שני אלבומים של שירי יענקל'ה רוטבליט, אלבומיהם של דבק, מור שטייגל, הפרויקט 1:1 ופרויקטים נוספים נמצאים בעבודה.

פסטיבל עכבר הכפר, חמישי ה-25.4, 16:00, מושב ניר צבי.

תגובות