מדריך

ריקוד הציפורים

אנסמבל ציפורלה מארח את כהן@מושון ודיג'יי וולטר איינשטיין צפרדע, לערב מוסיקלי מיוחד, עם מערכונים חדשים והרבה צלילים

אולם סמולארש, אוניברסיטת תל אביב, 31-12-2009 22:00
ריקוד הציפורים

Tziporela-the concert:

מופע מוזיקאלי מיוחד של "עקיצה טבעית". על הבמה, עם הצמד כהן @ מושון ודיג'יי וולטר איינשטיין צפרדע, אשר ילוו את המופע. הציפורלות שרות, מנגנות, ועושות רעש (כרגיל). המופע יכלול קטעים חדשים ומיוחדים, והמון צלילים.

אנסמבל ציפורלה הינו אנסמבל תיאטרוני חדש ומיוחד במינו. האנסמבל הוקם ב 2005 באופן מקרי וגורלי גם יחד. עשרה שחקנים, בוגרי הסטודיו למשחק של ניסן נתיב התגבשו והחליטו להמשיך ולעבוד יחד. לאחר אינספור לילות, סיעורי מוחות ועוגיות, קם אנסמבל ציפורלה. 

 

כהן @ מושון - מיכאל מושונוב הוא אחד השחקנים הצעירים המוערכים בארץ. אבל מחוץ לטלוויזיה ולקולנוע (ולהיותו הבן של מוני מושונוב), הקים מושונוב (שידוע גם בכינויים 'שמנזו' ו'מייק מושון') יחד עם חברו מיכאל כהן (ידוע גם בכינויים 'קנזו' ו'כוהנוב') את הרכב ההיפ-הופ כהן @ מושוןאיתם שותף גם הסקרצ'ר וולטר איינשטיין צפרדע. 

 

"עקיצה טבעית" מאת אנסמבל ציפורלה

האנסמבל מעלה זו השנה החמישית את מופע הבידור "עקיצה טבעית" המשלב כ- 16 קטעים קצרים במשחק, תנועה ושירה. המופע מורכב מחומרים מקורים פרי מוחם הקודח של חברי הקבוצה. שיווק והפקת המופע נעשית על ידי הציפורים. המופע מתחדש מפעם לפעם, ובמסגרתו התארחו השחקנים והיוצרים משה איבגי, קרן מור, עידן אלתרמן, קרן פלס, יבגניה דודינה, מנשה נוי, צביקה הדר ועוד רבים וטובים (ובקרוב מארחים את גילה אלמגור).  

 

 

חברי האנסמבל הם: אפרת אביב, דאנה איבגי, לוטוס אתרוג, דודו גולן, עמרי דורון, תומר נהיר פטלוק, בן פרי, גל פרידמן, רותם קינן ותמרה קליינגון. 

ציפורלה - הקונצרט, יום חמישי ה-31.12, 22:00, אולם סמולארש, אוניברסיטת תל אביב

תגובות