מדריך

אינטר-גלקטי

דיג'יי קנטאסטיק (טורפדו בויז, ברלין/טוקיו) מגיע לביקור בארץ עם סט אלקטרו-פאנק שיפיל אתכם מהרגליים

לבונטין 7, תל אביב, 18-12-2009 23:30
אינטר-גלקטיandrea hoppe

קנטאסטיק ורולין האנד (Rollin Hand) החלו להשתולל עם קצבים וצלילים פאנקיים ב-2004. לא היה להם מושג לאן זה יוביל אותם, אך כבר כעבור פחות מ-5 שנים, בתחילת 2009 בזכות אלבומם החדש Cum On Feel The Boyz"טורפדו בוייז" הוכרזו כזוכים בפרס בתחרות US American INDEPENDENT MUSIC AWARDבקטגוריית "אלבום הדאנס/אלקטרוניקה הטוב ביותר".

  ב-2004 הסינגל הראשון והמדבק שלהם "Gimme A Bassline!" הגיע למקום החמישי במצעדי המועדונים הגרמניים ולרשימת המקצבים הבסיסית של תקליטנים בכל רחבי העולם. Ursula 1000 כלל את הטראק הזה בקומפילציה שלו: "Ursuladelic",  מפיקי אן ווג Fort Knox Five מוושינגטון הציעו את שירותי הרמיקסים שלהם, ו-PUMA הציגו את השיר בפרסומת שלהם ב-MTV.

במשך השנה ה"טורפדו בויז" התפרסמו בעולם בזכות האלבום הראשון שלהם-"Headache Music", אלבום צבעוני ומלא גרוב, המתאים באופן מושלם הן לרחבות הריקודים והן להקשבה כיפית בבית.

בתור תקליטן, כאשר הוא לא על הבמה עם ה"בויז", קנטאסטיק נוסע משדה תעופה לשדה תעופה בעודו מפיץ את השמועה על הFאנק של "טורפדו" מסביב לעולם. קנטאסטיק מגיע לארץ יעם מקצבים רוקעים, Fאנק עסיסי נו-סקול, היפ-הופ מתנפץ וגרוב מועדנים עם טעם במיטבו! 

 

תמיכה מקומית של די ג'יי סקולמסטר (התפוחים) ודי ג'יי מארקי פאנק. ויז'ואלס ע"י וי ג'יי אסיה (טראומפונקט) ואורח כבוד מברלין פליקס מקבוצת הליכטפיראטן.

קנטאסטיק בישראל, יום שישי ה-18.12, 23:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות

  • אני לא יודע מי רשם את זה אבל אפשר כבר להריח את העשן

    תודה :)

    קול הקקטוס, 17-12-2009 17:36