מדריך

ניצוצות

קידס אפ לייט מארחים את דיג'יי רוב ספארקס (בריטניה) עם סט שינוע בין ברייקס, האוס, אלקטרו וכמובן דאבסטפ. יגבו אותו המקומיים - הקטיק, נאסטי האביט וג'הנתן

ברזילי, תל אביב, 18-12-2009 23:30
ניצוצות צילום: פרומו

רוב ספרקס הוא דיג'יי ואינסטרומנטליסט. המסע שלו התחיל אי שם בשנות התשעים המאוחרות שתיקלט, ניגן ובעיקר השתתף בהפקות של אמנים אחרים. הריליס הרשמי הראשון שלו  "Rob the Builder - Can you fix it", יצא בשנת 2004 והוביל לגל חדש של ריליסים בלייבלים כמו : Grid, Zombie, Up Yours, Propaganda ,ו-Z audio. עם השנים רוב התחיל בהתנסויות בז'אנרים כמו: ברייקס, האוס ,אלקטרו וכמובן דאבסטפ.

בדאבסטפ (שהוא רוב עניינו היום) הוא התאהב גם בגלל חופש היצירה שיש בז'אנר לעומת אחרים וגם בגלל שגדל בקרבת קרוידון (רובע בלונדון), ביתם של אנשי המפתח בדאבסטפ, ביניהם בנגה וסקרים ואפשר להבין בקלות איך היכרות עם אנשים כאלה משפיעה לך על היצירה.

שנת 2009 הייתה מוצלחת מאוד בשביל ספרקס שלצד תקלוטים מוצלחים ברחבי אירופה הוא שיחרר אלבום כפול העונה לשם "Trooper". בתור אחד שידוע כבר בקטעים שלו שמקפיצים ומרקידים את הרחבות לקח הפעם רוב כיוון קצת יותר עמוק נכנס לקרביים של המוסיקה והפיק אלבום שמשלב בין כמה ז'אנרים באווירת הדאבסטפ.

דיג'יי ספארקס, יום שישי ה-18.12, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות