מדריך

yiZrael Vibes Rastafire

קיבוץ מעוז חיים, שלמרגלות הרי גלעד, מארח לערב אחד את מיטב הדי ג'איים והסאונדים, לערב של מוסיקה, עם ראס אייל קונגו, גלית גרינר, לרוז סאונד ושגי ראסטה

קיבוץ מעוז חיים, 12-02-2010 23:00
yiZrael Vibes Rastafireאייל קונגו

על הפטיפונים -

גרינר, המוכרת גם כסאונד סיסטר, אחת הדיג'איות העסוקות והוותיקות בת"א, שדרנית רדיו קול הקמפוס 106 אף אם, בסט פתיחה שיחמם את הלב והגפיים.

ראס אייל קונגו (12 טרייבס סאונד), סלקטור ואם סי של הסאונד, חובב מושבע של רוטס ג'מייקאי ואנגלי .בסשנים שלו תשמעו הרבה באסים של רוטס ודאב משנות ה-70 ועד ה-2000. קונגו מגיע בעסקת חבילה יחד עם פרי- אמפ, מכשיר ייחודי הנבנה בעבודת יד לפי הזמנות מיוחדות, ייחודי לסגנון הרגאיי ולוקח את הסאונד לגבהים חדשים.

לרוז סאונד, יצלול ויזנק בסט של רגאיי ושלוחותיו האלקטרוניות. לרוז, מוסיקאי, מפיק ודי ג'יי, החל לפעול בראשית שנות ה-90 במוסיקה הישראלית. בשנים המעטות (יחסית) בהן הוא פועל הוא הספיק להשתתף בהפקות רבות ,לעיתים בבת אחת בכמה במקביל. לרוז מצטיין בשליטה במגוון גדול של כלים ומרחבים מוסיקאליים ועיקר פעילותו הוא במוסיקה הישראלית היותר מתקדמת וניסיונית, בה תרם את חלקו לכמה מההפקות המעניינות ביותר של העשור, ביניהן ברי סחרוף, "ביקיני" ועוד. בין שאר פעילויותיו המוזיקליות לרוז אף תרם את חלקו לאוסף רמיקסים בינלאומי של הפט שופ בויז בחברת "סטאר 69". בשנים האחרונות הוציא את האלבום "אולסטארס" שבו השתתפו אמני רגאיי, דאב והיפ הופ מג`מייקה ומאנגליה. וב- 2008 הוציא את אלבום הרמיקסים "ריסטרס".

שגי ראסטה, הרזידנט של רגאיי גלבוע, תסגור את המסיבה עם דאבסטפ ושאר מטעמים חריפים.

יזרעאל וייבז, יום שישי ה-12.2, 23:00, קיבוץ מעוז חיים

תגובות

  • לינק לאירוע בפייסבוק

    http://www.facebook.com/event.php?eid=440188970079&ref=mf

    yiZrael Vibes- Rastafire, 09-02-2010 19:09