מדריך

כמו בהוליווד

"בורדל טוטאל", ערב קברט ייחודי ויוצא דופן, נערך הפעם בסימן השטיח האדום. הערב מורכב מקבלת פנים, מופע קרקס ומסיבה עד אור הבוקר

קומפורט 13, תל אביב, 05-12-2009 22:00
כמו בהוליוודיחצ

בתכנית:

קבלת הפנים שפותחת את הערב תעוצב כפרמיירה הוליוודית נוצצת, הקהל יעבור דרך לימוזינה יוקרתית, יצעד על השטיח האדום ויזכה להיתקל בשלל דמויות מה"שואו ביזנס". מעריצות מטורפות, צלמי פפארצי, מפיקים לחוצים, סוכנים ממולחים, נערות זוהר, כוכבות כושלות ואפילו צוות טלוויזיה שיראיין את האורחים, שכאמור יקבלו הזדמנות להרגיש כמו כוכבים אמיתיים. את המופע תנחה יולנה צימרמן, שחקנית באודוסיאוס כאוטיקו וטרנקילה שתחליף דמויות המתכתבות עם עולם השואו ביזנס כדוגמאת השחקנית הנוצצת שמאוהבת בעצמה, מרלין מונרו, המפיקה השמנה מניו-יורק ש"תסדר "לך אודישן ועוד. על הבמה יעלו מגוון פרפורמרים בינהם:שרון ציפיס להטוטן בסגנון לאס ואגס, ארתור ואילנה רקדנים מהלהקה של ענבל פינטו שיציגו קטע מחול מודרני , מופע אווירי של ג'ייד הברזילאית, אתגר גרול - בקטע ליצנות פואטית ליצן ועוד.

זהו הערב החמישי של בורדל טוטאל שקם בשאיפה להכניס צבע ואיכות חדשה לחיי הלילה של תל-אביב. ערבי הבורדל מתקיימים אחת לכמה חודשים וסובבים סביב קונספט ייחודי המשתנה מפעם לפעם.

בסיום המופע המרכזי תיערך מסיבה בסגנון פאנקי סול עם די ג'יי מארקי פאנק ומיקה

בורדל טוטאל, יום שבת ה-5.12, 22:00, קומפורט 13, תל אביב

תגובות