מדריך

ישר מהתנור

Andreas Henneberg, אחד השמות הלוהטים בעולם ההאוס והטכנו, שעומד מאחורי פרוייקטים רבים ומגוונים, מגיע לישראל

הבלוק, תל אביב, 27-11-2009 23:00
ישר מהתנור

Andreas Henneberg החל את צעדיו הראשונים בתעשיית ההאוס והטכנו בשנת 1997. המוח ההיפר-יצירתי שלו שלח אותו לסיבוב הופעות לייב שהפך למיתוס ברחבי אירופה יחד עם זמרת, צ'לן, ואוטובוס עמוס במכונות-על.

בשנת 2003 פתח יחד עם דניאל ניטצ' וסטפן שולדט את הלייבל המצליח "Voltage Musique Records"  והחליט להתמקד בדיג'יי סטס. שיתוף הפעולה המוצלח עם ניטצ' הביא אותם בשנת 2007 להקמת The Glitz, יחד עם סטפקו קרוז.

הרליס הראשון שלהם כבש את המצעדים בגרמניה והפך לאחד הקטעים המבוקשים בחנויות התקליטים באירופה באותה שנה. מאז הסופר-גרופ הגרמני ממשיך לגרזן רחבות ברחבי אירופה, ולשחרר טראקים ורימיקסים עבור לייבלים מובילים כמו  Piemont, AREAL, KarateMusik, Ideal Audio.

בשנת 2008, הצטרף אנדראס למשפחת האצולה "Plantage 13", בית חם ליוצרים הגרמניים המובחרים ביותר כמו סטפן בודזין, אוליבר האנטמן ואידה אנגברג. באותה שנה שחרר הנברג תקליט בלייבל של סטפן בודזין "Hertzblut".

הרליס "Hennon - Mouth To Ear" הפך לאחד הלהיטים הגדולים של השנה ושרף כל צ'ארט אפשרי בביטפורט. הנברג עבד על הפרוייקט באופן סודי לחלוטין, ותהיות רבות עלו עם יציאת הרליס לגבי זהות האמן שמאחוריו, וכאשר אנדראס בישר לבסוף שהוא האיש מאחורי הפרוייקט, הביקוש למופע שלו האמיר לשחקים. התקליט התנגנן כמעט בכל סט של התקליטנים הגדולים בעולם, שפשוט לא יכלו להשאר אדישים לעוצמה ולסאונד הייחודי של הנברג.

בימים אלו אנדראס מתקלט כרזינדנט על בסיס קבוע במועדון המיתולוגי "Tresor" בברלין, הוא ממשיך להוציא קטעים בכל ההרכבים השונים, ופרוייקט Cascandy סודי טרי-טרי שלו בשם סומן כבר ע"י רבים כדבר הגדול הבא בסצינת הטק-האוס ההולכת וגדלה. 

Andreas Henneberg בישראל, יום שישי ה-27.11, 23:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות