מדריך

טבק וויקנדר #2

טבק וויקנדר הוא מיני פסטיבל מוזיקה אורבנית בלב תל אביב, הערב השני הוא חגיגה של מקצבים ואלקטרוניקה חדשנית, עם שלושה אמנים נחשקים מחו"ל לצד סוללת כוכבים מקומית. הפרטים בפנים

קומפורט 13, תל אביב, 27-11-2009 22:30
טבק וויקנדר #2צילומים: יחצ

SAUL WILLIAMS (NYC) - Live Spoken Word Show - משורר, אמ.סי, מוזיקאי, שחקן ואושייה תרבותית חשובה ביותר. וויליאמס ממשיך את דרכם של אמני הספוקן וורד משנות ה-70' (גיל סקוט הרון ולאסט פואטס) מהפכן כריזמטי חסר גבולות, המהווה השראה לתנועת האקטיביסטים השחורים בכלל ותרבות ההיפ-הופ בפרט. כתב ושיחק בסרט העוצמתי "סלאם" שזכה בפסיבל "סאנדאנס" ו"קאן" בפרסים יוקרתיים. במהלך שני העשורים האחרונים וויליאמס שיתף פעולה עם מוזיקאים בכירים כגון זאק דלה רושה (רייג'), ניין אינצ' ניילס (טרנט רזנור גם הפיק את תקליטו האחרון) הפוג'יז, אריקה באדו, קולדקאט ועוד.

DORIAN CONCEPT - Live! - אשף מקלדות בהופעה חיה - אחד מהקולות המסקרנים והמדוברים באלקטרוניקה העולמית ועילוי מוזיקלי שממקום מגוריו בוינה יוצר אלקטרוניקה חדשנית עמוסה בסינטיסייזרים ובהשפעות היפ-הופ.מה שמבדיל את דוריאן קונספט ממפיקים אחרים בסביבה זה יכולות הנגינה הפנומנלית - מצויד בעבר של נגינת מוזיקה קלאסית בשילוב ידיים זריזות, מצליח להפיק מסינטיסייזרים ישנים דברים שאפילו הם לא ידעו שהם מסוגלים.

MEGASOID - Formely Known as SIXTOO - רוברט סקוויר הקנדי הוא מאייר, אמן וידאו ומעל הכל מוזיקאי מחונן. הוא פרץ לתודעה בתחילת העשור עם הפרוייקט סיקסטו ואלבום בכורה מופתי בלייבל נינג'ה טיון שהוביל להשאוות מתבקשות לחובב סימפולים אחר: די ג'י שאדו. אחרי שמיצה את תחום ההיפהופ האינסטרומנטלי הקים סיקסטו ביחד עם חאדג'י באקרה את מגה זויד. האחרון הוא שאחראי על האלקטרוניקה בהרכב האלטרנטיב המוערך וולף פרייד. כיום, בתור מגה- זויד הם מפיצים את טירוף הבאסים הרועמים ברייבים מטורפים והפקות היפהופ בועטות, קראנק ואלקטרוניקה חדשנית. אלבומם החדש עתיד לצאת בהיכל היוקרה של נינג'ה טיון בחודשים הקרובים. לתל אביב מגיע רוברט לסט אודיו-וידאו מיוחד, שמשלב תקלוט, מופע לייב אלקטרוני וויז'ואלז מיוחדים שיוקרנו על מסכי ענק.

כמו כן במהלך הערב יעלו ויבואו צמד אספני התקליטים המקומי - רדיוטריפ, אמן הסאמפלר העולה - דיגיטל_מי, תקליטני הבית של טבק - וולטר + הקטיק וגם - איש הוידאו המוערך רם מצא, אשר יתקין שלל מצלמות רובוטיות ומסתוריות ברחבי המועדון ויתמרן בינהן בלייב.

לאירועי טבק וויקנדר #1

טבק וויקנדר 2, יום שישי ה-27.11, 22:30, קומפורט 13, תל אביב

תגובות