מדריך

טבק וויקנדר #1

טבק וויקנדר הוא מיני פסטיבל מוזיקה אורבנית בלב תל אביב, הערב הראשון יתמקד בדאב לגווניו; עם שלושה אורחים מחו"ל וסוללת כוכבים מקומית. הפרטים בפנים

הבלוק, תל אביב, 26-11-2009 22:30
טבק וויקנדר #1יחצ

הערב הראשון של חגיגות הסופשבוע של טבק, יתמקד בדאב לגווניו - שלוש דורות של דאב, מאולד-סקול דאב, דרך דאב-ווייז בריטי מעושן ודאב טכנו מדיטטבי, ועד דאבסטפ עמוק ומבעבע. את הפסקול יספקו שלושה אורחים מחו"ל לצד סוללת כוכבים מקומית:

RHYTHM & SOUND Feat. TIKIMAN - חלוצי הטכנו-דאב מברלין ששינו את הסאונד של הדאב לנצח והשפיעו על דורות חדשים של מפיקי טכנו, דאב ודאבסטאפ מגיעים לראשונה לארץ למופע סאונד-סיסטם של דיג'יי ואמ.סי - מארק ארנסטוס על התקליטים והאפקטים והווקאליסט הידוע לשמצה פול "טיקימאן" הילרי על הוויבז והפיוטים.

MALA  - האיש שאחראי לעיצובו של הסאונד הבריטי המדבק שלימים נקרא דאבסטפ...מאלא פרץ לתודעה עם סדרה של קטעי דאבסטפ עמוק ומבעבע - עם זיקה ברורה לטכנו, דאב ומוזיקה שיבטית, טיונים שהקנו לו מעריצים רבים בגבולות הז'אנר ומעבר. זכה להערכה יוצאת דופן והשמעות מצד אנשי רדיו אגדיים כמו ג'ון פיל וג'יילס פיטרסון לצד דיג'יים חורכי רחבות כמו סקרים או פרונסווה קי.

KALBATA - אריאל תגר, הידוע בכינוי כלבתא, מהיוצרים הישראלים המדוברים בעולם ושגריר הבאסים הבלתי מעורער שלנו...כלבתא ינגן לראשונה סט לייב שמורכב מחומרים מקוריים בלבד, המנוגנים בגרסאות מיוחדות דרך שורה של מכשירים ואפקטים.

הערב יתחיל בתקלוט של הצמד תת מודאב, ימשיך עם לייב דאב המנוגן על ידי הרכב של ארבעה נגנים - על הבאס בנו הנדלר (בלקן ביט בוקס, דאב ת'ראפי), תופים - מיכאל אבגיל (אקסנטריקס, קבאקו), קלידים ומלודיקה - שאול עשת (אניקוקו, פאנסט) וירון אוזנה על הטרומבון (התפוחים) - נבחרת הכוכבים תמוקסס לייב על ידי אדיר "הדוקטור", אשר יעשה דאב חי בעזרת שלל אפקטים אנאלוגים על הלהקה.

לאירועי  טבק וויקנדר #2

טבק וויקנדר, יום חמישי ה-26.11, 22:30, מועדון הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות