מדריך

אינדי מינדי

אטליז משיקים את האי.פי. החדש גם בעיר הקודש. עוד יופיעו איתם, הרכב הרוק האלקטרוני הצעיר - קיצו

באסס, ירושלים, 30-11-2009 22:00

Delicately Violent - ממשיך את הקו האקלקטי שהפך לסימן ההיכר של אטליז -  שילוב של תחכום מוזיקלי ומלודיות כובשות; כל שיר של הלהקה עומד בפני עצמו ומציג חגיגה מוזיקלית מרתקת של טירוף מריר-מתוק. האי.פי כולל שבעה שירים שרואים אור לראשונה, שניים מתוכם יצאו להורדה חופשית באופן בלעדי למעריצי הלהקה. בנוסף, הלהקה מציעה את האלבום הראשון להורדה חופשית באתר הבית שלה - וזוכה לתגובות מדהימות מרחבי העולם. האי.פי המודפס יימכר בהופעות בלבד, ובתור בונוס לרוכשים ישולבו בתוכו גרסת הכיסוי של הלהקה לשיר של ביורק  Army Of Me, השיר No Feelings והקליפ עטור הפרסים לשיר Hey  מתוך האלבום הראשון. 

לאחרונה זכתה אטליז בתואר "קליפ העשור" בטקס פרסי העשור של ערוץ 24. קליפ האנימציה לשיר Attractive, בבימוים של יובל ומרב נתן, זכה על פי דירוג הקהל להיות הקליפ האהוב ביותר. בעבר זיכה Attractive את אטליז בכרטיס כניסה ל-MTV אירופה, כאשר הקליפ נבחר לקדם את הלהקה בראיון אקסקלוסיבי ב-MTV Artist Spot הנערך עם אמנים גדולים ומשודר בתחנה בתדירות גבוהה. גם קליפ האנימציה המושקע לשיר Hey עורר התלהבות רבה בעולם והתקבל ל-70 פסטיבלים בינלאומיים, הישג חסר תקדים לקליפ ישראלי. Hey זכה בפרס מיוחד ואישי מהבמאי ספייק לי לצד זכייתו בעוד 7 פרסים בינלאומיים.  

בימים אלה מסיימת הלהקה את העבודה על האלבום השני המלא, שצפוי לצאת בתחילת 2010.

קיצו  - הרכב אלקטרו רוק אלקטרוני היוצר חומר בעברית ובאנגלית. לקיצו צליל מיוחד, המשלב אלמנטים של פוסט רוק, אלקטרוניקה ונגיעות אקספירמנטליות. עבודת הגיטרות המהוקצעת (נעם הלפר), ליטושי הסאונד על ידי הקלידים והמחשב (אמיר בולצמן), מנוע הבס-תופים (ניר לייסט וירון גורן, בהתאמה) ומעליהם - קולה הדרמטי והחודר של לאה גנדיוק.

לאחר הופעות רבות, מקצתן בפסטיבלים נחשבים (אינדינגב, פסטיבל הבירה ירושלים) ובמועדונים בכל הארץ, הקליטה הלהקה אלבום ראשון -  "חול". על ההפקה המוזיקלית באלבום חתום אורי וינוקור(קולולוש, אסף אבידן) והוא מוקסס על ידי נדב אזולאי. טעימה מתוך האלבום, העתיד לצאת בתחילת 2010 בלייבל ‘אנובה רקורדז', ניתנת דרך דיסק סאמפלר המחולק על ידי הלהקה בהופעותיה, וכמו כן הוא בר הורדה באתר הבית שלה.

 

אטליז משיקים + קיצו, יום שני ה-30.11, 22:00, באסס, ההסתדרות 1, ירושלים

תגובות