מדריך

תל אביב אנדרגראונד

אנטון קוביקוב, אחד הדיג'ייז הרוסיים המבוקשים בעולם, קופץ למסיבה בארץ הקודש. לצידו יתארחו גם הצמד הניו-יורקיALKA_REX

לבונטין 7, תל אביב, 13-11-2009 23:30
תל אביב אנדרגראונדיחצ

אנטון קוביקוב יוצר מוסיקה אלקטרונית כבר יותר מעשור, הוא התחיל כתקליטן בשנת 1994 באחד המועדונים הראשונים והגדולים של מוסקווה - "הרמיטאז'" ומשם המשיך ושיתף פעולה עם מועדונים גדולים אחרים של סצנת הטכנו שהתפחה באותה התקופה. ב-1995 הקים תחנת רדיו ראשונה ברוסיה שעסקה אך ורק במוסיקת מועדונים אלקטרונית עדכנית. ב- 1997 קוביקוב החל ליצור את הטרקים הראשונים שלו, ובשנים שלאחר מכן הפרויקטים האלקטרונים השונים שלו כגון:  SCSI-9, Multipliar, Hero City Movers, Snowboarder, Snooker Boy נהיו מאוד פופולאריים בסצנת האנדרגראונד האלקטרונית של מוסקווה. 

בשנת 2000 הצטרף לפרויקט SCSI-9 מקסים מילוטנקו וביחד הם הוציאו רליסים רבים בעיקר בלייבלים גרמניים כגון: Traum/Trapez, Salo, Freizeitglauben, Morris Audio, Highgrade. בשנת 2002 SCSI-9 ניגנו את הלייב הראשון שלהם במוסקווה, וכבר באותה השנה הוזמנו להופיע באחד המועדונים הטובים של לונדון - Fabric . מאז הם הופיעו במועדונים אירופיים רבים בלונדון, ברלין, קלן, המבורג, וורשה, ליובליאנה, מדריד וסלוניקי. הם גם הופיעו בפסטיבלים רבים כמו : 

מאז שנת 2005 קוביקוב משתף פעולה עם מפיק מלוס-אנג'לס אדוארד קרפטיאן, ביחד הם הקימו לייבל אלקטרוני בינלאומי בשם Pro-Tez Records. זהו הלייבל הראשון מסוגו, שעוסק בגילוי אומני טכנו צעירים ומופץ בלעדית על ידי "קומפקט". נכון לרגע זה "פרו-טז" מתכונן לרליס ה-10 שלו, הוא זוכה להערכה של אוהבי מוסיקה אלקטרונית ברחבי העולם. לרוב הקהל קוביקוב מוכר תחת השם SCSI-9, הוא עדיין אחד הדי דג'יים הרוסיים המבוקשים ביותר, המוערך בשל טעמו הטוב וטכניקת התיקלוט המיוחדת שלו.

 

 לצידו של אנטון קוביקוב יתארח הפרוייקט הניו-יורקי ALKA_REX . סשה קליין ואדוארד קרילוב וביחד הם צמד אקספרמנטלי וותיק, שעדן את טעמו הפוטוריסטי במשך כשני עשורים אחרונים. את סגנונם ניתן להגדיר כפאנקי-טק, או מינימל- סווינג, בעל בס עמוק ומנענע וגרוב חזק ! מעבר לגבולות ארה"ב הפרויקט מוצג ע"י אדם אחד - סשה קליין. ALKA _REX הוציאו רליזים רבים בלייבלים איכותיים כמו: Musique Risque, Thema, Konque, Mille Plateaux, Archipel, Airdrop, Wolf +Lamb.

 

יום שישי ה-13.11, 23:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות