מדריך

תחת מטריה אחת

הברזילי פותחים את עונת החורף עם מסיבה לוהטת בשתי רחבות - בפנים ינגן Butch (ברלין) טכנו לסוגיו, ובחוץ ינגן Michel Cleis (שוויץ) האוס לסוגיו

ברזילי, תל אביב, 13-11-2009 23:30
תחת מטריה אחתיחצ

אירוע פתיחת העונה של הברזילי מכנס שני אמנים שיתפקדו על שתי רחבות -

ברחבה הפנימית שתתמקד בטכנו לסוגיו ינגן Butch בליווי של סטפן בזבז ואוריה, שני כישרונות עולים ואנשי הליין ניוז.ובאוהל חיצוני שיתמקד בהאוס לסוגיו ינגן Michel Cleis יחד עם גיבוי מקומי של טובי ודיפ'ה אנשי הג'קאין וסגירה של אנה, נציגת ליין הפקוטק.

ובפירוט:

Michel Cleis מגיע אלינו מג'נבה ואחראי על הלהיט הגדול של שנת 2009 "LA MEZCLA". בשנים האחרונות פיתחו אומנים כמו לואציאנו, ריקרדו ויללבוס, ריבוט ואחרים מגמה כיפית במיוחד שכוללת שילוב של מלודיות ואלמנטים לטינים אל תוך מקצבי טכנו אלגנטיים ובועטים. התופעה הגיעה לשיאה כאשר קיילס שיחרר בתחילת השנה את " La Mezcla" שהפך תוך שבועות אחדים ללהיט מועדונים חוצה ג'אנרים שמתנגן  אצל כולם מלואי וגה וקני דופ ועד ריצ'י הוטין, דאבפייר ואחרים.

Butch נחשב לפנומן בתחום ההפקה - אמן שמסוגל לייצר הפצצות אסיד טכנו כבדות ובמקביל להפיק קטעי דיפ האוס ללייבלים משובחים. בשנה שעברה הוא מוקם כמועמד לתואר אומן הטכנו הטוב לשנת 2008 של Beatport יחד עם אומנים כמו דאבפייר,סטאפן בודזין ואוקסיה. מאז הא הספיק לשחרר אלבום אמן בשם "Papillon" שמצליח להדגיש את יכולות ההפקה הרחבות שלו.

מסיבת פתיחת החורף, יום שישי ה-13.11, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות