מדריך

עבודה לא עברית II

ערב הופעות המציג 3 להקות תל-אביביות שחוגגות מוסיקה לא-עברית, ומספקות זווית ראייה לא שגרתית על החיים במזרח התיכון

לבונטין 7, תל אביב, 09-11-2009 22:00
עבודה לא עברית IIלוס כפרוס

עוזי פיינרמן (בום פם)- גיטרות, ספי ציזלינג (פאנק'נשטיין) - חצוצרה והמתופף איתן אפרת הם "האחים רמירז", טריו משובח שבשנים האחרונות רכש לעצמו לא מעט מעריצים ושמו מתגלגל על שפתי מביני עניין. ההרכב שהופעותיו כבר זכו למעמד של קאלט הוא כבר לא סוד תל אביב שמור היטב. הרמירזים יוצרים מהומת גרוב עם השפעות בלוז של הנדריקס,פאנק ורוקבילי שיוצרים יחד סאונד חדש-ישן משובח ורענן.

להקת "לוס כפרוס" היא הוכחה מובהקת לשילוב מוצלח בין תרבויות, שפות וזרמים מוזיקליים שונים. ההרכב שהתחיל את דרכו בשנת 2004 בפאבים ומועדונים המזוהים עם הקהילה הרוסית מהר מאוד פרץ את גבולות ה"גטו" וכבש את ליבו של הקהל הישראלי הצברי. במוזיקה של לוס כפרוס הטמפרמנט הרוסי פוגש את השמש הישראלית, ומתוך המפגש הזה נולד סגנון חדש ומקורי המשלב מוזיקת סקא, רגאיי, דאב וג'אנגל בעברית, רוסית ואנגלית.

Unemployed in Greenland - קולקטיב אלקטרו-פופ-אנד-רול שהוקם ומונהג ע"י גיא ג'יימס כהן ורועי קופרוסר, ופועל בת"א ובניו-יורק. בצליל הגרינלנדי יש טעימה מכל עשור אפשרי בפופ ורוק החל משנות החמישים, ושולח אותך אל תוך המאה ה-21. זה חריף ומתוק, בועט ומלטף, דיסוננטי וקליט.

עבודה לא עברית 2, יום שני ה-9.11, 22:00, לבונטין 7, תל אביב

תגובות