מדריך

בבילאון

לאון נפולאון פלדמן מגיש את לכלוך באוזן 12 - הפעם בדמות מגדל בבל מוזיקלי עם חמישה הרכבים בחמש שפות פלוס דיג'יי

האוזן בר, תל אביב, 30-10-2009 22:00
בבילאוןצילום: עידו קליר

ואלה ההרכבים המופיעים:

KHALAS - בערבית - להקת חאלס הותיקה (מעל עשור) שהגדירה ושמה את הרוק הערבי על המפה, עם אין סוף הופעות בארץ ובחו"ל חוזרים עם אלבום חדש שמשלב מוסיקה ערבית קלאסית עם נגינת רקנרול לפנים. חברי ההרכב: עבד: גיטרה, רוסטר: באס, פאדל: תופים ובסאם: שירות.

ערופי שפתיים בעברית  - ערופי שפתיים הם סופרגרופ של אנשי אינדי אמיתיים, שמפעילים גם את הלייבל העצמאי פיתקית ומופיעים מזה כשש שנים בהרכבים משתנים עם חומרים מאלבום הבכורה והאלבום שבדרך. חברי ההרכב: אלעד זאב - שירה וגיטרות, יובל גוטמן - תופים, עודד ורטש - בס, יוני(מורה חיילת) כדן - גיטרה, אריאל(פרייקט הגומיה)קליינר - גיטרה.

MAMASHKANTA בספרדית  -MAMASHKANTA הם מוזיקאים מדהימים שעלו מארגנטינה ואורוגואי ועושים פה תחייה וכבוד לרוק המוסכים הדרום אמריקאי. חברי הלהקה: Mariano Mamash - שירה והקשה Hugo Mamash - גיטרה Fred Mamash - בס Andy Mamash - תופים. לאתר ההרכב:

Blau & the Good Band - באנגלית  - גם ההרכב הזה מורכב מחיות אינדי ותיקות הפעילות בסצינה המקומית מספר שנים וביותר מהרכב אחד. הגוד בנד מביאים תערובת נאיבית מהולה בדכאון של אינדי רוק בניחוח לואיזה. חברי ההרכב: דיויד (Ed) בלאו - גיטרות ושירה, אדם קומן - גיטרה וקולות, הדס(סטרוברי ג'ם)לזרוס - תופים, ניתאי(ניתקס)גבירץ - בס.

Do you like my shoes - אנגלית - DYLMS הם רותם פרח ואורן זילברשטיין, שני חברים שפעלו שנים בנפרד בהרכבים שונים (אורן במצב השלישי וסולו, רותם היה חבר יחד עם אחיו ב M.E.S.S והוציא את אלבומו הנפלא glow והופיע על קו ת"א אמסטרדם עם חומרים אישיים). בלהקה החדשה הזאת הם מבצעים חומרים חדשים שנכתבו במיוחד לפורמט הנוכחי. אורן על תופים, רותם על גיטרה. למייספייס ההרכב שאין בו בינתיים כלום:

בין, לפני ואחרי ההופעות, תדבר בשפת הגרוב, די ג'יי שירה ארד

עורך ומנחה: לאון פלדמן

בבלאון, לכלוך באוזן 12, יום שישי ה-30.10, 22:00, האוזן בר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב

תגובות