מדריך

העתיד כבר כאן

Dam Funk האמריקאי ו-Fulgeance הצרפתי, שני מפיקים מלהיבים מהעת האחרונה, חונכים את הליין החדש מבית טבק - ביטס טו דא פיוטצ'ר

הבלוק, תל אביב, 15-10-2009 23:00
העתיד כבר כאןיחצ

ביטס טו דא פיוטצ'ר הוא ערב חדש מבית טבק שבא לרענן את רחבות הריקודים בעזרת היפ הופ, אלקטרוניקה, דיסקו, דאבסטפ - להכל יש מקום כל עוד זה מעניין, שובר מוסכמות, חדשני וכמובן - מזיז את התחת.

לערב הראשון יגיעו שני אורחים מחו"ל:

Dam Funk - לא קשה לזהות טיון של דאם פאנק - באס שמן, מלודיות חמות וסינתיסייזרים, הרבה מאוד סינתיסייזרים. דאם פאנק יושב במאורתו בלוס אנג'לס, מוקף במקלדות אנלוגיות ויוצר ספייס דיסקו עתידני, כזה שמצליח להישמע כמו קלאסיקה מהאייטיז ובאותו זמן כמו משהו שלא שמעתם אף פעם.

בשנה האחרונה יש עניין גדול סביב דאם פאנק - גם חובבי דיסקו וגרוב, גם ילדי היפהופ ואפילו סצינת האינדי - כולם נשבים בסאונד החם של דאם פאנק. בתקלוטים שלו מסביב לעולם הוא משלב בין קטעים שלו לבין קלאסיקות דיסקו ובוגי ומדבר הרבה עם הקהל.

Fulgeance - מיד אחרי דאם פאנק יעלה הצרפתי פולג'אנס, יוצר צעיר שהצליח לסובב המון אוזניים בשנה האחרונה בזכות השילוב האידאלי בין היפ-הופ אינסטרומנטלי עתידני לבין אלקטרו צרפתי מסונטז. פולג'אנס הוא חלק מדור חדש של מפיקים שלוקחים את ההיפ-הופ האינסטרומנטלי קדימה בעזרת אלקטרוניקה חדשנית וגישה חדשה (ושבורה) למקצב ההיפ-הופ הקלאסי.

לפני ואחרי ינגנו שני צמדים מקומיים איכותיים - וולטר והקטיק (טבק) ואמיר אגוזי ונדב רביד לבית בוטניקה

את כל הערב ינחה מיכאל כהן, חצי כהן@מושון

וגם..... ביום חמישי במסגרת התוכנית הודנא עם דן בסמן יתארח Fulgeance אצלנו כאן בתחנה בשעה 21:00.

יום חמישי ה-15.10, 23:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות