מדריך

פסיכדליה עכשווית

MGMT, The Dallas Guild בהופעה ו-LCD Sound system בספיישל דיסקו-סט, במסגרת ועידת המוסיקה של הייניקן

ביתן 1, גני התערוכה, תל אביב, 02-09-2009 21:00
פסיכדליה עכשווית

MGMT - הצמד האמריקאי החם ביותר בתעשיית המוסיקה, אנדרו וינגארדן ובן גולדואסר מברוקלין. עם מראה היפי וסאונד כמעט פסיכדלי הצליחו לעשות פופ כיפי שהוא לא "דביק" או "קיטשי". את סגנונם המוסיקלי של הצמד קשה להגדיר, המוזיקה שלהם משלבת את כל העולמות המוזיקליים האפשריים בין אם מדובר במוזיקה שחורה, רוק, אלקטרוני, פאנק ו-פ'אנק, וסמפלרים.

LCD Sound System - ג'יימס מרפי ופאט מאהוני בספיישל דיסקו סט. ג'יימס מרפי, נחשב לסנדק הדיסקו-פאנק שהחייה את הדיסקו ברמה העולמית ואחד מהמוסדות החשובים של המוסיקה האלקטרונית העדכנית. מרפי הוא מייסד הלייבל די.אפ.איי שדוגל בחיבור האלקטרוניקה לדיסקו, אינדי ורוק וכלים חיים. במסיבה שתחתום את הייניקן מיוזיק קונפרנס, מרפי יאחד כוחות וניסיון עם פאט מאהוני במחווה למוסיקת הדיסקו בסט שמייצג מסע בזמן למחוזות הרמיקסים הגדולים עליהם חתומים השניים 

The Dallas Guild - הרכב לונדוני שמתמרן בין נתיב הפרוג-פופ הפסיכדלי שאפיין את פינק פלויד בשנות ה-70 לפאוור פופ האלקטרוני של אי.אל.או. הופעות ההרכב כוללת חמישה חברים, כולל הצלע הישראלית, מתופף ההרכב מושיק קופ, מוזיקאי ואיש סאונד בכיר שעבד עם אסף אמדורסקי, עברי לידר וחיים לרוז.

MGMT, The Dallas Guild ו-LCD Sound system, יום רביעי ה-2.9, 21:00, ביתן 1, גני התערוכה

תגובות