מדריך

תזמורת הטכנו

לוצ'יאנו, הפנים החדשות של ההאוס והטכנו בעולם, נוחת בתל אביב עם מופע לייב אודיו-ויזואלי, מלווה באורקסטה האלקטרונית המהפכנית שלו

זאפה, תל אביב, 20-08-2009 23:00
תזמורת הטכנויחצ

לוצ'יאנו, שנחשב יחד עם ריצ'י הוטין וריקרדו וילאלובוס לאלפיון העליון של הדי.ג'ייז בעולם, הוא המייצג הטוב ביותר של מוזיקת מועדונים ב-2009.

הן כדי.ג'יי והן כמפיק מצליח לוצ'יאנו לשזור מלודיות מלטפות וטיבול לטיני אל תוך טכנו עוצמתי, וליצור את הפסקול האלקטרוני שמחזיר כל שבוע אלפי אנשים הביתה בלי סחוס בברכיים.

לארץ יגיע לוצ'יאנו עם המופע החדש ופורץ הדרך שלו - Æther. המופע של לוצ'יאנו הוא פרי של 4 שנות עבודה ושיתוף פעולה עם השמנת של הטכנו העולמי. המסע האודיו ויזואלי ההזוי הזה הוא למעשה אורקסטרה אלקטרונית שמורכבת מחמישה לפטופים אותם מאיישים יוצרי טכנו מובילים מהלייבל שלו, Candenza: Reboot  ,Lee Van Dowski  ,Mirko Loko  ו-Digitaline, כל אחד מהם מפיק ודי.ג'יי בחסד עליון. כל אחד מהיוצרים בונה תפקיד מוזיקלי אחר כשבמרכז הבמה עומד לוצ'יאנו, ממקסס את הערוצים בלייב ומנצח על התזמורת הטכנו המהפכנית שלו.

התוצאה היא מופע אלקטרוני יוצא דופן שמשלב יכולות של די.ג'יי ווייב של הופעה חיה. את הצד הוויזואלי של המופע מספקים מסכי וידאו ענקיים שמחוברים לערוצי המוזיקה השונים כאשר כל כלי מיוצג על ידי צבע אחר. המיקס החי של לוצ'יאנו לא רק שולט על הצלילים, אלא גם על הדימויים והצבעים שיופיעו על מסכי הוידיאו, וביחד יוצר אורגיה של סאונדים וצבעים שמעיפים את המסיבה לשמיים.  

לוצ'יאנו בהופעה, יום חמישי ה-20.8, 23:00, זאפה, ראול וולנבג 24, תל אביב

תגובות

  • הוא היה הדבר הכי משעמם בפסטיבל פלאפון

    פשוט שעה של מינימל מונוטוני כשאין ממש על מה להסתכל על הבמה

    libaretor, 20-08-2009 15:31