מדריך

Our house

ליל לואיס, ענק ההאוס משיקאגו שאחראי על תקליט הדאנס הנמכר ביותר בהיסטוריה, מגיע לביקור, בעקבות אלבום חדש וספר (!)

ברזילי, תל אביב, 14-08-2009 23:30
Our houseיחצ

ליל לואיס אחראי על תקליט הדאנס הנמכר ביותר בהיסטוריה (!) French Kiss שנמכר בלמעלה מ 6 מליון עותקים

אבל מר לואיס הוא בהחלט לא בחור של להיט אחד, הוא החל את דרכו בסוף שנות ה-70' כאחד הדי'גייז הראשונים שייצגו את סצנת "השיקגו האוס", בשנות ה-80' הוא פתח מועדון משלו ואירח את מסיבות האסיד האוס הראשונות בשיקגו. באותן שנים הוא החל לשחרר סינגלים יחד עם אייקונים כמו מרשל ג'פרסון ולארי הארד שהיוו למעשה את לידתה של מוזיקת האוס.

היכולות של לואיס להמיס השפעות אר אנד בי, ג'אז ומוסיקת נשמה שחורה אל תוך פלטפורמה של האוס עמוק לא נעלמה מעיני גופי המדיה הגדולים בעולם ולואיס למעשה היה אומן ההאוס הראשון שהוחתם בלייבל בסדר גודל של epic שבאותם ימים נמנו על שורותיו אומנים כמו פר'ל גם, דה קלאש, מייקל ג'קסון וענקים אחרים.

במרוצת השנים לואיס ביסס את מעמדו כאחד מאומני ההאוס הגדולים בעולם ושיתף פעולה עם אומנים בסדר גודל של :Lit Kim ,Donna Summer, Little Louie Vega ,Groove Theory ,Jay Z,לאחר מספר שנים של שתיקה חוזר לואיס בימים אלו למרכז הבמה עם ספר חדש שכתב ודיסק אמן שמלווה אותו , הוא מגיע לברזילי כחלק ממסע ההשקה העולמי שלו שבתפריט מחכה לנו סט ארוך, חם ומרגש של מוסיקת האוס מהאיש שהיה שם מהרגע שהכול התחיל .

המסיבה היא בשיתוף פעולה עם ליין היוד של אביחי פרטוק, שיחגוג במסיבה שנתיים של מסיבות אנדרגראונד, ובהתרגשות לא קטנה ילוו את ליל לואיס הרזידנטים של היוד לצד הרזידנטים של הברזילי, טובי ויותם אבני גב אל גב בסט חימום, ודיפה ואביחי פרטוק יעלו אחריו.

ליל לואיס בישראל, יום שישי ה-14.8, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות