מדריך

אמנות להמונים

מוזיאון תל-אביב מזמין את הקהל הרחב למסיבת וידאו ארט עם האמן רן סלוין. במהלך הערב יבצע האמן קונצרט חי המשלב בין וידאו לסאונד, סרטו "Insomniac City" יוצג בגרסה של שלושה מסכים

גן הפסלים, מוזיאון תל אביב, 07-10-2010 21:00 - 07-10-2009 23:00

מסיבת הוידאו ארט "time out art night" של מוזיאון תל אביב לאמנות תיערך בהשתתפותו של האמן רן סלוין בגן הפסלים של המוזיאון שיוסב לחלל הקרנה בעל מספר מוקדים. המסיבה, האחרונה בסדרת מסיבות הוידאו ארט של המוזיאון ומגזין טיים אאוט תל אביב אירחו העונה את האמנים: אורי גרשט, אלינור מילצ'ן ואורי קצנשטיין

 

לכבוד האירוע יציג האמן רן סלוין את מיצבי הוידאו שלו ואף יבצע קונצרט וידאו חי בשיתוף נגנית הנבל עדיה גודלבסקי. בנוסף, סרטו המוערך "Insomniac City" יוצג בגרסה של  שלושה מסכים. גלריות המוזיאון יהיו פתוחות לקהל המבקרים במהלך האירוע ומחיר הכניסה לאדם יעמוד על 40 ₪. מסיבת הוידאו-ארט תכלול ליווי מוזיקלי ובר אלכוהול.

 

 

רן סלוין

נולד בירושלים ב- 1967 מתגורר ועובד בתל-אביב. אמן וידאו-סאונד, במאי ויוצר סרטים. סלוין מציג את עבודותיו בפלטפורמות בינלאומיות שונות בין היתר במוזיאונים, גלריות, בתי קולנוע ופסטיבלים ברחבי העולם. עבודותיו כוללות מיצבי וידאו, הפקות מוסיקה, סאונד ופסקולים, אימפרוביזציות וידאו חיות, בימוי והפקת סרטים קצרים וארוכים. סלוין זכה בפרסים שונים בהם: אזכור של כבוד בפסטיבל הניו מדיה-ארס אלקטרוניקה באוסטריה, פרס עידוד היצירה של משרד התרבות, פרס אמן צעיר ותמיכות של קרן רבינוביץ' לקולנוע ומפעל הפיס. סרטיו ומופעיו הוצגו בשנים האחרונות בביאנלת ונציה לארכיטקטורה, בביאנלת איסטנבול, בביאנלת ליברפול, פסטיבל הסרטים בטורינו, ב- Jeu du paume ומרכז פומפידו בפריז. 

 

 

 

 

מיצבי הוידאו-ארט

במהלך הערב יוצגו מספר עבודות ידועות של האמן ביניהן הקרנה של הסרט: "Insomniac City" לשלושה מסכים, ומיצבי הוידאו: "Everything is Urgent" בו ארבע דמויות יוצאות ונכנסות מתוך החשיכה לצלילי נביחות כלבים ו- "ללא כותרת" שבו מוצג דימוי של דמות קשורה וממוסכת התוקפת את עדשת המצלמה. 

 

הסרט "Insomniac City" אשר הוצג בפסטיבלי סרטים רבים בעולם (ברזיל, איטליה, ארה"ב ושוויץ) החל כפרויקט סינמטי מחזורי בביאנלת ונציה 2004 והוא בוחן רבדים שונים של מציאות וחלום תוך התייחסות רדיקלית לטופוגרפיה האורבאנית של תל אביב. "Insomniac City" יכול להתפרש כמותחן לא מציאותי ומסע קליידוסקופי של מצבים משתנים של מודעות והרהור על חוסר היציבות שמאפיינת את תקופתנו. 

תגובות

  • 40 ש"ח זה כסף

    מילא אתם לא כותבים כמה עולה כניסה להופעות. אבל לכתוב: "בנוסף - הכניסה לתערוכות המוצגות תהיה חינמית עד חצות" כאשר עלות כניסה לארוע מלכתחילה היא 40 ש"ח זה לא הוגן. התערוכות יהיו פתוחות עד חצות אך הכניסה עולה 40 ש"ח, ואינה "חינמית".

    דניאל, 03-08-2009 09:40