מדריך

החגיגות נמשכות!

הברזילי חוגג שלוש שנים עם שורה של יוצרים שהפיקו בשנים האחרונות קטעים שהצליחו להכות גלים בסצנה העולמית (איתמר שגיא, רועי בריזמן, שלומי אבר, דיפ'ה ובירי ועוד)

ברזילי, תל אביב, 07-08-2009 23:00
החגיגות נמשכות!צילום - יחצ

את סט הפתיחה ינגנו איתמר שגיא ורועי בריזמן (ג'ל אבריל). בריזמן שיחרר בשנה האחרונה את " Spells Of Yoruba" שהפך לאחד מלהיטי המועדונים הגדולים של השנים האחרונות. בימים אלו הוא מסיים רמיקס לקטע של לא פחות מענק ההאוס דניס פרר שיצא בקרוב בלייבל האגדי  "Strictly Rhythm".

גב אל גב ינגן איתו איתמר שגיא, יוצר ישראלי מוכשר שהנפיק בשנים האחרונות קטעים משובחים שמתנגנים קבוע אצל ענקים כמו פראנסוואה קיי, לורן גרנייה, לוקו דייס, סבו קיי ואחרים. בימים אלו שיחרר איתמר 2 פנינות דיפ האוס בלייבל של ג'וש ווינק ועובד על אלבום אמן ראשון שיצא בלייבל של שלומי אבר.

את הסט המרכזי יספק שלומי אבר - את שלומי אבר כמעט ואין צורך להציג, אבר זינק בשנים האחרונות למעמד של אחד מהאנשים החשובים והעסוקים בתעשיית הטכנו, התקליטים שיצר בשנים האחרונות הפכו לפס הקול של המועדונים והטובים בעולם, שברו את הצ'ארטים של ביטפורט וחנויות התקליטים המובילות והובילו את שלומי למסע הופעות בלתי פוסק.

על הסגירה יופקדו נציגי הדור הצעיר של היצירה הישראלית דיפ'ה (ירון אמור) ובירי (איתי בארי). השניים שיחררו בחודשים האחרונים שני תקליטים שמתנגנים ונתמכים על ידי קשת רחבה של אמנים מובילים  מסוון ואט, ריצ'י הוטין וריקרדו ויללובוס ועד ברודינסקי והוט-צ'יפ.

ובאותו הזמן בחצר - אביחי פרטוק, טובי, ניב הדס ודני בר ינגנו בו זמנית (!) סט ארוך של דיסקו, האוס וקלאסיקות על זמניות עמוק אל תוך שבת בבוקר.

ברזילי חוגג 3, יום שישי ה-7.8, 23:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות