מדריך

לא מתלוננים

גיא מר בהופעה בעקבות אלבום הבכורה "אין לי מה להתלונן", פוגש את הקרטל, הרכב גרוב-רוק אלקטרוני, לקראת אלבום

באסס, ירושלים, 01-08-2009 21:00
לא מתלונניםגיא מר. צילום: עמית ישראלי

גיא מר התפרסם כדי.ג'יי עמוס הכריזמה של הדג נחש. יחד עם הדג חתום גיא על ארבעה אלבומי אולפן, אלבום הופעה, די.וי.די. ועל "הנה אני בא" - אחד הלהיטים הגדולים שלהם. מיטיבי הלכת יודעים שהוא גם אחד מתקליטני הפטיפונים המשופשפים בארץ שזכה פעמיים בפרסי אם.טי.וי. כדי.ג'יי היפ הופ (2002 ו- 2003). כמפיק חתום גיא מר על אלבום הבכורה קרולינה ופאנסט ואלבום הבכורה של מלכה באיה.

גיא עבד כמעט שלוש שנים על האלבום "אין לי מה להתלונן" באולפני "קאבום" שלו יחד עם שותפו ליצירה בן הנדלר (בלקן ביט בוקס, תומר יוסף). בין שלל הסגנונות החוברים באלבום לכדי שלם אפשר למצוא רגאיי, היפ הופ, פאנק, רוק, לא מעט סימפולים וסקרצ'ים וכמויות נדיבות של אורחים.

הלהקה המלווה את גיא בסיבוב ההופעות היא מעין סופר גרופ הכוללת את גידי רז (גיטרה), בן הנדלר (בס) ואביב כהן (תופים). מר עצמו חמוש בגיטרה.

הקרטל מביאים שירי גרוב-רוק-אלקטרוני בעברית, עם סאונד ייחודי ועדכני באווירה מסיבתית מטורפת. הסגנונות המוזיקליים מגוונים מאוד (מוזיקה שחורה,פאנק, אלקטרו, רוק) והכל ארוז במרקם חשמלי אחד.

הקרטל עובדים בימים אלה על אלבום הבכורה שלהם "לשים לך דיסק" שנקרא על שם הסינגל הראשון  עתיד לצאת בקיץ 2008. האלבום נוגע ברובו בנושאים שבינו לבינה.

גיא מר והקרטל, יום שבת ה-1.8, 21:00, באסס, ההסתדרות 1, ירושלים 

תגובות