מדריך

עשן וויסקי

מדלן פירו, זמרת הבלוז-ג'אז האמריקאית, מגיעה לביקור בארץ עם אלבומה החדש לצד הקלאסיקות הגדולות שלה מהשנים האחרונות

המשכן לאמנויות הבמה, תל אביב, 24-07-2009 22:00
עשן וויסקיצילום: יחצ

הזמרת והיוצרת האמריקנית המצליחה מדלן פירו זוכה בשנים האחרונות למעמד של כוכבת על בתחום המוזיקה האיכותית ומשלבת ביצירתה קול ייחודי בעל הבעה עמוקה, ביצועים המעניקים פרשנות ג'אזית- בלוזית עמוקה ורעננה לקלאסיקות ידועות ויצירה מקורית וחדשה משלה.

החל מסוף שנות ה-80' פירו פעילה בסצנה בארצות הברית, לאורך השנים הופיעה וצברה ניסיון בימתי ב"להקות נודדות" של בלוז וג'אז והופיעה בכל רחבי אמריקה ואירופה ואף בילתה שנים מספר בפריז כחלק מקבוצת נגני רחוב. 

הקלטת הבכורה שלה dreamland משנת 1996 זכתה לאהדת המבקרים אך לא זיכתה אותה עדיין בהצלחה הגדולה, פירו המשיכה ליצור ולהופיע מחוץ לאורות הזרקורים במשך 8 שנים. הפריצה הגדולה אל תודעת הקהל הרחב בשנת 2004 עם צאת אלבומה "CARELESS LOVE" בהפקתו של לארי קליין, מפיקה האגדי של ג'וני מיטשל.

פירו ממשיכה לבסס את הקריירה שלה בצעדים בטוחים, לאחר אלבום נוסף "half the perfect world" שיצא ב2006 גם הוא בהפקת לארי קליין והופעות בכל רחבי העולם בפסטיבלי הג'אז ובאולמות המופעים היוקרתיים ביותר בפני קהלי ענק הקליטה פירו את אלבומה החדש 'BARE BONES" , האלבום החדש, שוב בהפקתו של קליין בשיתוף פעולה עם וולטר בקר מ"סטילי דן", מורכב כולו מלחנים מקוריים של פירו.

מדלן פירו בהופעה, יום שישי ה-24.7, 22:00, בית האופרה, המשכן לאמנויות הבמה, תל אביב

תגובות