מדריך

החוג לתולדות המוסיקה

לאחר הפסקה של יותר משנתיים, החוג לתולדות המוסיקה חוזר עם הרצאות שבועיות על תופעות והתפתחויות מוסיקליות. הפעם - איתמר הנדלמן-סמית' בהרצאתו: מי הוא, לעזאזל, פיט דוהרטי?

קוזה נוסטרה, תל אביב, 03-08-2009 21:00
החוג לתולדות המוסיקה

לאחר הפסקה של יותר משנתיים, החוג לתולדות המוסיקה חוזר בשלישית - הרצאות שבועיות שיספקו תיאורים מרתקים של תופעות והתפתחויות מוסיקליות בשישים השנים האחרונות, מפי מיטב המומחים ובליווי הדגמות אודיו ווידאו. 

 

החוג נולד אי שם בערבות אוקטובר 2003 בבית הקפה התל אביבי המיתולוגי קפה תם, ולמשך כחצי שנה אפשר היה לשמוע בו הרצאות של אנשי מוסיקה כגון ארי קטורזה, חמי רודנר, לירון תאני, ניב הדס ורבים אחרים. מאחורי החוג עמדו - אז כמו היום - ישיב כהן (יועץ מוסיקלי לתכניות טלויזיה, די.ג'יי וממייסדי TASC - תל אביב סול קלאב) וגיל אהרנסון (ארכיטקט ביום, די.ג'יי בלילה).

הסמסטר השני החל ביולי 2006 באותו מקום (ששינה מאז את שמו ל"גורדון 17"), ארך גם הוא כחצי שנה, ובו אפשר היה לשמוע הרצאות מפי מרצים מיומנים כמו ערן סבאג, דנה קסלר, יהודה נוריאל, אורי ב"ש, אמיר אגוזי ועוד.

 

הערב -  איתמר הנדלמן-סמית' בהרצאתו: מי הוא, לעזאזל, פיט דוהרטי - סיפורו של אחרון גיבורי הרוק'נ'רול    החוג לתולדות המוסיקה, יום שני ה-3.8, 21:00, קוזה נוסטרה, נחלת בנימין 10, תל אביב

תגובות