מדריך

למקומות, היכון - סקראצ'

התחרות הרשמית של הדיגייז הטובים ביותר בישראל בסגנון חופשי נפתחת הערב זו השנה השביעית, בואו לשמוע ולנענע את ישבנכם

ברזילי, תל אביב, 11-07-2009 21:00
למקומות, היכון - סקראצ'צילום: יחצ

זוהי השנה השביעית שבה מתרחשת התחרות הרשמית של הדיגייז הטובים ביותר בישראל בסגנון חופשי. תחרות אשר חושפת ומגלה כישרונות ודיג'ייז אשר מעוניינים להתחבר לעולם המוסיקה ותרבות הפריסטייל של ישראל. אליפות ישראל בפריסטייל הינה תחרות יוקרתית, השואבת את מקורותיה מרחבי העולם. התחרות, שניתן להגדירה כמעין "המונדיאל של הפריסטייל", מכנסת יחד כמעט מכל עיר ועיר בישראל מתמודדים מוכשרים מאותגרים מוסיקלית וקוראת אותם לקרב: מי הפריסטיילר דיג'יי הטוב מכולם?

התחרות מורכבת משני שלבים:

שלב המוקדמות: מציג את שלל הדי.ג'יים המתחרים בתחרות ושלב הגמר: מציג את חמשת הדי.ג'יים שעלו במוקדמות ואת האלוף מהשנה הקודמת.

בין השמות שישתתפו ניתן למנות את: מעיין ברגמן(תאקט), די.ג'יי מאש, בריינדד (תאקט), פייפ (תכל'ס), ג'וניור (פרברים רפיוג'יז), ירין לידור, ברק וייס, אריאל ריל, אבויה סאונד, רונן ראסטה, רוי (אמסטפ) ואלארם

צוות השופטים:אורי ליכטיק - די.ג'יי ומורה דרך לתקליטני ארצנו.ירון דנוך - בעליו של מועדון הברזילי ופאב הלימה לימה.אלעד סונגו - עורך ראשי אתר MTV ישראל.ניב הדס - עורך וואלה תרבות.עופר טל (סקול מאסטר) - די.ג'יי ההרכב המוערך תפוחים וחבר בצמד רדיוטריפ.

השופטים יבחנו את המתחרים בקטגוריות הבאות: סגנון מקורי, טכניקה, אופן הגשת הסט, תגובת הקהל. כל האמצעים כשרים בתחרות, ויושם דגש על יצירתיות וספורטיביות. בשנים עברו תקלטו הדי.ג'יים עם הישבן, עם הראש, עם הכובע והרבה מאוד חוצפה.

מוקמות אליפות הפריסטייל, יום שבת ה-11.7, 21:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות