מדריך

המנגנון של האנטיביוטיקה

המנגנון, טריו רוק שמשלב מוסיקה בריטית עם טקסטים בעברית, פוגש את אנטיביוטיקה, טריו שמשלב ניו-ווייב אייטיזי עם מוסיקה בת זממנו, בעברית

לבונטין 7, תל אביב, 08-07-2009 22:30
המנגנון של האנטיביוטיקהצילומים: יחצ

מנגנון הוא טריו רוק מרענן כמו כוס תה עם ערק - שילוב של רוק בריטי נינוח עם טקסטים חריפים בעברית המספקים מבט מפוכח ומשועשע על שגרת החיים האורבאנית בישראל. לא בכדי זכה הסגנון של המנגנון לכינוי "רוק אנטי-משרדי".את השירים כותב עמיאל שפירא, הסולן והגיטריסט, שהוא בעל ניסיון לא מבוטל בעבודה משרדית. בנימין חירם מנגן על הבס בקפידה, ואת עמדת המתופף תופס ג'ייקוב נימן, עולה חדש מטקסס - דבר שניכר בסגנון הנגינה המערבי שלו.המנגנון מתכוננים כעת לקראת הקלטת אלבום הבכורה בסוף הקיץ, בו יופיעו, בין היתר, השירים "נהייתי שמן", "גיבור קריוקי" ו"הכי נורמאלי שיש". במקביל הם צוברים תאוצה בהופעות שמספקות הרבה סיבות לזוז, לחייך ולהנהן בהסכמה.

להקת אנטיביוטיקה - (טריו בס, גיטרה, תופים) - החלה להופיע בשנת 2006 באזור ת"א בעיקר במועדוני לילה ,פאבים, וחללים אלטרנטיביים. ב2008 הוציאה את האי.פי. "לאור היום" ובו השירים דליה בן-שושן, שיר אפל ומסתורי, והשיר מונומליציה הרקיד אשר הצליח לחדור גם לתחנות הרדיו האלטרנטיביות. הלהקה מבססת את הקשר בין צלילי העבר, בייחוד שנות השמונים לעידן הנוכחי עם חומרים מקורים בעברית. חברי הלהקה הם - דן פביאן בלוך, גיא רוזנבלט ואורי זליג.

המנגנון ואנטיביוטיקה בהופעה, יום רביעי ה-8.7, 22:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות