מדריך

כולם אומרים

שלומי שבן מגיע ל"סיפורים באוזן", לשיחה עם הקהל על השירים היפים והסיפורים שמאחוריהם. שני מופעים בערב.

האוזן בר, תל אביב, 26-09-2009 20:00
כולם אומרים

"סיפורים באוזן" היא סדרת הופעות שמארחת מידי חודש אמנים משתנים ובולטים בנוף התעשייה המקומית, לסשן אינטרקטיבי עם הקהל. הקונספט ומהותו שמים דגש על קשר בלתי אמצעי של האמן עם מעגל הקהל הקרוב והאוהד ביותר שלו.   

מופעים אלו יתקיימו במתכונת "שירים וסיפורים" - שיחה עם הקהל, סשן שאלות ותשובות וביצועים אקוסטיים של מבחר שירים. האמן יתייחס לשאלות שיופנו אליו במהלך המופע ו/או יישלחו אליו מראש, ויעמוד על הסיפורים שמאחורי השירים, תהליך הכתיבה, סיפורים אישיים וכיוצא בזה.  

הערב - שלומי שבן -  

שלומי שבן הוא יוצר, פסנתרן ומלחין. מאחוריו שני אלבומים: "שלומי שבן" (2000) ו- "עיר" (2007). ב-2002 הוציא יחד עם רמי פורטיס דיוידי בהופעה בשם "מקרה פסנתר", וב-2003 הלחין יחד עם אסף אמדורסקי את פסקול הסרט "האסונות של נינה". שבן שיתף פעולה, הקליט והופיע עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של זובין מהטה, ערן צור, להקת בת שבע, שלומי שבת, הדרה לוין ארדי, אפרת בן צור, אסף אבידן ועוד. ב-2008 קיבל את פרס "הישג השנה למחבר", על שם מרדכי זעירא. שבן הוא מהאמנים הנבחרים של הקרן למצוינות בתרבות. מדובר באחד הכותבים השנונים והמוכשרים של ארצנו, אמן שעושה חסד עם השפה העברית וכמעט מחייה אותה מחדש. בנוסף, שבן הוא וירטואוז פסנתר מחונן הנחשב לאחד מהמלחינים הבולטים בני זמננו. זוהי הזדמנות מופלאה לקבל שיעור פרטי בכתיבה יוצרת, לחוות מופע מסעיר ומרגש וגם לטעום ממבחר הסיפורים שמאחורי השירים ומאחורי הקלעים. 

"סיפורים באוזן" עם שלומי שבן, מוצ"ש ה-26.9, 20:00 ו-22:30, אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב

תגובות