מדריך

בורגר כפול

אסף בורגר, AKA Borgore, כוכב עולה בסצינת הדאבסטפ העולמית, משלב בסטים שלו גם מטאל, ג'ז-היפ הופ-גריים-דאנסהול-פאנק רוק ועוד

ברזילי, תל אביב, 02-07-2009 23:30
בורגר כפול

אסף בורגר, AKA Borgore, הוא מפיק-על בן 21 מתל אביב, שעם שחרורו מצה"ל פרץ לתודעת סצנת הדאבסטפ העולמית. הוא נחשב פורץ דרך, כאשר יש כאלו המשייכים לו תת-ז'אנר משלו, "Tension step".

לא לקח הרבה זמן עד שהלייבלים זיהו את הפוטנציאל. נכון להיום, הוא מצוי תחת חוזים עם הלייבלים הנחשבים SHIFT [לצד, אולטרה-בלאק,טריל-בייס] בו שיחרר את הEP הראשון שלו, ו-Terminal Dusk [לצד, מט'-הד, באבילון-סיסטם, קארדו-פושר וקומונאזמוק], בו שיחרר את בכורת הVYNIL שלו. כמו כן, הוא עתיד לשחרר מספר שיתופי פעולה בלייבל jazzsteppa records לצד ההרכב המוערך, איתם הקליט בברלין במרץ האחרון.

בין היתר הוא עובד בימים אלו על שיתופי פעולה עם 6בלוק, אולטרה בלאק ו16 ביט. כשהראשון, לגמרי במקרה שמע אותו בבר תל אביבי אחרי הגיחה שלו למועדון הברזילי, ודרש מיידית את כל ה "בורגור-טיונס" להמשך הטור שערך. באפריל האחרון זכה לכבוד מיוחד כאשר הוזמן לנגן בפסטיבל דאבסטפ בבלגיה. לאחר שענה בחיוב, מארגני הפסטיבל החליטו לקרוא את האירוע על שמו תחת השם "tension festival", בו בין היתר ניגנו 16 bit, counter strike ו- broken note.

יחד איתו יעלו אורחים מיוחדים על המיקרופון: אורטגה, שיי, עדי אולמנסקי ועוד הפתעות.

יחממו ויקררו - כלבתא, וולטר ו-Tomba

בורגר בברזילי, יום חמישי ה-2.7, 23:30, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות