מדריך

כיד המלך

תומר יוסף, בנו הנדלר, יהודה קיסר, בום פם, לוס כפרוס, אקסום, כהן@מושון ועוד רבים אחרים במופע הצדעה ללהיטיו של זהר ארגוב. לאורך הערב רדיו טריפ יתקלטו גרוב ים-תיכוני עשיר

קומפורט 13, תל אביב, 27-06-2009 22:00
כיד המלךמתוך עטיפת האלבום

זוהר ארגוב זכה בחסד לאורך השנים בכינוי "המלך". הוא אמון על להיטים שהפכו לצאן ברזל בתרבות הישראלית: הפרח בגני, אלינור, בדד, נכון להיום, עד מתי אלוהיי, מרלן, מה לך ילדה, אם לציין רק קצת. סיפור חייו הטרגי, עלייתו, נפילתו וכניסתו לקאנון הפכו לחומר ממנו עשויות אגדות. זוהר וסיפור חייו מטעין עד היום את כולנו בצמרמורות ריגוש.

הערב יעלה ערב הצדעה מיוחד ללהיטיו הגדולים של זוהר ארגוב. עם תחילת העבודה על הערב התקיימה פנייה לנגנים עימם עבד זוהר עצמו, בהם יהודה קיסר ורמי דנוך, שהביעו עניין ואף יעלו להופיע במהלך הערב עצמו על הבמה. 

את הערב תלווה להקה חיה המורכבת מכל הטוב של הגרוב המקומי, בין היתר: שאולי עשת - קלידים (פאנסט), חיים דיין - תופים (גבר בנד), עידן לייבוביץ' - גיטרה (סיסטמה טליון), יניב בן עמי - באס (מתתיהו, גבר בנד), מתן גוב ארי - סקסופון (אניקוקו), דוד אלפנדרי - סקסופון (כולומה), ירום איטה - כלי הקשה.

 

את השירים עצמם יבצעו:

 תומר יוסף (בלקן ביט בוקס), בנו הנדלר (בלקן ביט בוקס), יהודה קיסר (צלילי העוד, זוהר ארגוב), חיים צינוביץ', בום פם, רמי דנוך (צלילי העוד), לוס כפרוס, אקסום, כהן@מושון, ניר גבר (גברבנד), נועה פארן ופלד.

לאורך הערב יתקלטו מיקסמונסטר וסקולמאסטר (התפוחים/רדיוטריפ) גרוב ים תיכוני עשיר.

כיד המלך, יום שבת ה-17.6, 22:00, קומפורט 13, תל אביב

תגובות