מדריך

לישון עם האויב

מסיבת היפ-הופ עם דגש מיוחד על אולדסקול והיפ-הופ קלאסי, עם מיטב אמני הסצנה, ובמרכז - די.ג'י לורד (פאבליק אנמי) על הפטיפונים

הבלוק, תל אביב, 26-06-2009 23:00
לישון עם האויבצילום: יחצ

פבליק אנמי, בהנהגתו של צ'אק די (בנו של מנהיג הפנטרים השחורים) יחד עם פלייבא פלייב (דמות אגדית בהיפ-הופ, המוכר לכולנו מסדרת הריאלטי "טעם האהבה") חוללו מהפכה של ממש בתוך החברה האמריקאית, חיזקו את מעמד השחורים ולמעשה, סללו את הדרך להחדרת ההיפ-הופ לתרבות הפופולרית שאנו מכירים היום.

לאורך כל שנות ה80-90, פבליק אנמי שרו על זכויות לשחורים, ביטול סטיגמות ומאבק בגזענות. עם סיסמאות חזקות כמו Fight the Power וגיבוי מהקהילה השחורה באמריקה, הם נאמו בקונגרוס האמריקאי, הובילו לחקיקות חשובות בפוליטיקה האמריקאית, נתנו הרצאות בנושא שיויון זכיות באוניברסיטת הארוורד ופרינסטון, הופיעו באיצטדיוני ענק והפכו ל"קול המהפכה" בתוך הקהילה האפרו-אמריקאית.

די.ג'י לורד גם חבר קבוע בפבליק אנמי וגם מופיע עם פלייבא פלייב בהופעות הסולו שלו ברחבי העולם. לורד ידוע כדי.ג'י טכני מבריק והוא מתחרה בהצלחה רבה כבר הרבה שנים בתחרויות די.ג'ז גדולות.

את לורד יגבו על העמדה: DJ MESH, DJ Alarm, DJ BrainDead, DJ Ori Shochat, DJ Widdo, DJ Barak Wiess, DJ Eyal Bura.

די.ג'י לורד מבשל סט היפ-הופ המשלב שירי אולדסקול משנות ה-90 יחד עם הרבה סקראצ'ינג, משחקי ידים וקטעי מעבר שהכין במיוחד לסט שלו בארץ.

דיג'יי לורד בישראל, יום שישי ה-26.6, 23:00, הבלוק, דוד חכמי 35, תל אביב

תגובות