מדריך

אבל למה?!

Why? (קליפורניה), הרכב אינדי פולק עם נגיעות של אלקטרוניקה והיפ-הופ פסיכדלי, מגיעים להופעה אחת בישראל. מופע פותח: הטי.וי. בודהאז

בארבי, תל אביב, 15-07-2009 21:30
אבל למה?!צילום: Sarah Cass - יחצנים

Why? הינו הרכב אינדי פולק עם נגיעות של אלקטרוניקה והיפ-הופ פסיכדלי , מיוחד ויצירתי בראשותו של יוני וולף. חברי ההרכב אשר יגיעו לארץ הם ג'ונתן (יוני) וולף, אחיו ג'ושוע וולף, דאג מקדרמיד ואוסטין בראון .

עד היום הוציא ההרכב בראשותו של וולף שלושה אלבומים,ארבעה EP'S וסינגלים הכוללים את שיתופי הפעולה הרבים שהספיק לעשות עד היום. בשנת 2005 הוציא ההרכב את האלבום "Elephant Eyelash" אשר הפך במהרה לאחד האלבומים המדוברים והמוערכים אשר הציב את ההרכב באור הזרקורים והרחיקה אותו מסגנון האוונגרד ומהביזאר.

 ב-2008 הוציאו את "Alopecia". האלבום לווה בסיבוב הופעות אשר בחלקו היה משותף עם יו לה טנגו והסילבר ג'וז.

וולף הסולן, כותב השירים והמלחין של Why? הינו יהודי מקליפורניה אשר החל להתעסק במוסיקה לאחר שגילה טייפ סלילים ישן בבית הכנסת של אביו הרב. וולף הינו גם מייסד הלייבל הניסיוני והמוערך, Anticon אליו השתייך גם הרכבו הקודם  cLOUDDED, שהשפיע רבות על הצלבת האלקטרוניקה וההיפ-הופ אותה אפשר לשמוע באלבום האחרון.

WHY בהופעה, יום רביעי ה-15.7, 21:30, בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב

תגובות

  • גיבורים לא מתפקדים

    מה העיניינים איתכם? אנשים מעודכנים כמוכם צריכים לדעת שבסוף הטי.וי. בודהאז לא יחממו אותם, אלא הדיספנקשיונל הרוס (המעולים לא פחות).

    דקסטר בוכניק, 15-07-2009 13:02