מדריך

מאחורי התקליטים

אורי ורטהים ועופר טל (רדיוטריפ) מגיעים לסדנת אמן על הפקה, עבודה עם אמנים, חפירת ווינלים, פרספקטיבה דיגיטלית ושלל הפתעות - במסגרת אירועי האקדמיה של רד-בול

האפרטמנט, תל אביב , 12-06-2009 14:30
מאחורי התקליטים

אורי ורטהים ועופר טל הם הצמד מאחורי רדיו טריפ והתפוחים, השניים תיבלנו את מוסיקה הישראלית בסאונד המיוחד שלהם והיו מהראשונים בארץ שסימפלו תקליטים מתוצרת מקומית להפקות בלוז, ג'אז ופאנק שטרם נשמעו בארץ הקודש. הם מתקלטים לאורך שנים במיטב מועדוני האנדרגראונד ובעלי השפעה לא מבוטלת בהתפתחותה של סצנת הלילה האלטרנטיבית. בנוסף להצלחה בזירה המקומית הם עושים את זה גם בחו"ל, רדיו טריפ יצא ב-Jalapenoוהתפוחים ב-Freestyle.

.אורי (מיקסמונסטר) - מפיק,מוסיקאי (נגן בס) וטכנאי סאונד מחוספס, שותף בפרויקט הקוליפונס יחד עם כלבתא וקותימאן, שאף יצא בריליס 12' אינצ' בליבל הגרמני המוערך מאלטינג פוט הפיק הרכבים מעולים כגון בום פם, הודסקא אקפלוסיב, האחים רמירז ואחרים. חובב סאונד אנלוגי בנשמתו דבר שמתבטא באופן בולט בהפקותיו.

עופר (סקולמאסטר) - דיג'י, אספן תקליטים, ממקימי התפוחים, ניגן לצד קיד קואלה, אנדי ווטל, וואדים ואחרים, אלוף ישראל בפריסטייל 2005, ידוע ביכולתו המופלאה בתור "דייגר" (חפרן תקליטים) אשר מוצא את הסימפולים והברייקים המקוריים ביותר אשר יהפכו כל מסיבה למסע בלתי נשכח, בנוסף עופר הודה בעבר שאת ההשראה המיוחדת שלו הוא מקבל משוקולד.

שגרירי הפאנק הבלתי נלאים של תל אביב מגיעים לסדנא מרתקת, שם נחשף לכל הנעשה בעולמם של אורי ועופר, החל מהפקה, עבודה עם אמנים, חפירת ווינלים, פרספקטיבה דיגיטלית, סיפורים הזויים ועוד הפתעות

סדנת אמן, יום שישי ה-12.6, 14:30, אפרטמנט, דיזנגוף 98, תל אביב

תגובות