מדריך

היי גיא

גיא בן שטרית, במאי הקליפ עטור השבחים "Hey", מנחה סדנת אמן שתעסוק ביצירת סרטון אנימציה משלב הרעיון ועד השלב הסופי, במסגרת פסטיבל קולנוע דרום

המרכז לאמנויות הבמה, שדרות, 08-06-2009 12:00
היי גיאמתוך הקליפ

הסדנה תעסוק ביצירת סרטון אנימציה משלב הרעיון ועד השלב הסופי של הקליפ המוגמר תוך שמירה על החוקים השמרנים ושילוב רעיונות ספונטאניים. יינתנו כלים לשמירה על סדר וצמצום הפתעות לא קרויות למינימום במהלך העבודה. כמו כן ידונו השאלות המהותיות כגון: איך ניגשים לעבודה על קליפ תלת מימד עם צוות גדול?  ואיך מוזיקאי בא לידי ביטוי בהפקת סרטון ויזואלי למוזיקה שהוא הלחין. הסדנה בהנחיית גיא בן שטרית וטליה צור.

גיא בן שטרית הוא במאי, אנימטור ואיש תלת מימד, מראשוני יוצרי התלת מימד בארץ המתמחה ב-Character animation. קליפ האנימציה Hey הוא הפרויקט העצמאי הראשון של בן שטרית, לאחר 12 שנות ניסיון הכוללות אנימציה בתחומים שונים: משחקי מחשב, סדרות טלוויזיה ופרסומות.

פסטיבל קולנוע דרום 2009 הוא פסטיבל קולנוע בינלאומי, אחד מפסטיבלי הקולנוע הבינלאומיים הספורים בישראל, והוא מתקיים זו השנה השמינית בסינמטק שדרות ב-7-11 ביוני. הפסטיבל מציג קולנוע בינלאומי ממקסיקו ואפריקה, אנימציה מהעולם, תוכניית סרטים ישראלים במסגרתה יוקרנו מספר טרום בכורות, סרטי סטודנטים, סדנאות אומן ופאנלים מיוחדים. הפסטיבל יציג כמדי שנה מגוון רחב של סרטים מהעולם המנסים להתמודד עם סוגיות אנושיות ותרבותיות מרתקות. הפסטיבל מציג גם השנה יבול קולנועי בינלאומי איכותי ורדיקלי, המביא את קולו של הקולנוע בארצות העולם המתפתחות ומשקף את התמורות שעוברות על הקולנוע בארצות העולם השלישי. בנוסף להקרנות הסרטים השונים יתקיימו במהלך הפסטיבל סדנאות אומן וסשנים מיוחדים, המציגים את תהליכי עבודה שונים של יוצרים. 

סדנת אמן עם גיא בן שטרית, יום שני, 08/06, 12:00 המרכז לאומנויות הבמה, שדרות

תגובות